Dzień OJCA! Pozdrawiamy i ZAPRASZAMY!

Drodzy Panowie, Kochani Tatusiowie! Z okazji Waszego Święta życzymy wszystkiego, co najlepsze! Radości, zdrowia i dużo sił ! Tym Panom i Ojcom, którzy przychodzą na budowę w soboty i w tygodniu, do życzeń dołączamy nasze gorące PODZIĘKOWANIA ! Żyjcie 100 lat albo dłużej, bądźcie szczęśliwi i radośni, zdrowie niech Wam służy !

A już w najbliższą sobotę, 24 czerwca zapraszamy wszystkich kochanych Tatusiów na budowę! Od godziny 9.00 będziemy na Was czekać i razem świętować. Bo czyż można lepiej świętować niż w gronie innych wspaniałych Ojców, przy wspólnej pracy? Tak, tak, bo przecież: ” TATO to jest wielki człowiek; wszystko umie, wszystko wie (…) Tato silny jest i duży, o rodzinę troszczy się” … Kochani Tatusiowie! Czekamy na Was już od godziny 9.00!

I Mamusie też zapraszamy! Będzie milej i weselej. A jeśli jeszcze przyniesiecie jakieś ciasta lub ciasteczka – to naszym Panom będzie na pewno się lepiej pracowało 🙂

W ubiegłą sobotę ( 17 czerwca) było 6 panów ze stałej Ekipy: Józef, Jerzy, Piotr, Marian, Zbigniew, Wiesław i tylko jedna mama. Pani Kasia – mama Emilki B. Na całe szczęście były też panie -wolontariuszki z PSP nr 20, dr Teresa P-S. oraz Ewa i dwie Emilki. Umyte zostały wszystkie okna na poddaszu, podłogi w gabinecie na piętrze, klatka schodowa. Dziewczyny w przerwie serwowały też panom kawę, podlały rośliny na tarasie. Poczęstunek, kanapki i ciasto przywiozły niezawodne panie z PSP nr 20 z dr Teresą. Bardzo dziękujemy!

Koło południa na budowę przyjechali, już po raz kolejny, Państwo Renata i Dawid P. Pani Renata tak pięknie posprzątała salę na parterze, jak nigdy dotąd jeszcze nie było. Pan Dawid pomagał nosić dachówki, by zrobić miejsce na ogrodzenie, które już niebawem będzie gotowe. Pomierzył też różne pomieszczenia, by sprawdzić co jeszcze może się w nich zmieścić. Z całego serca – DZIĘKUJEMY!

Podobne posty

Twoja opinia