Świąteczno – męska sobota

Wesoło, kolorowo i pracowicie było w sobotę w naszym Centrum przy ul. Jagiellonów.

Od wczesnego rana aż 7 panów pracowało w szklarni i przy murowanych rabatach, w piwnicy i przy opierzeniu muru. W poprzednie soboty przenosili urządzenia na plac zabaw, bezpieczną nawierzchnię, szklarnię, posadzili maliny. Pomagały im w tym panie – mama Adasia i małej Oli. Pyszne zupy przygotowały p. Wiktoria i Emilka. Dziś była pomidorowa z suszonych pomidorów. Zjedzona w całości 🙂

Na zajęciach z p. Agnieszką – rozwijających kreatywność było nas całkiem sporo 🙂 Byli: Ewa, Gabi, Szymek, Adaś z siostrą Klarą, Majka z siostrą Mileną, Dominik z bratem Fabianem, Natalka i malutka Ola. Była zabawa na świeżym powietrzu, robienie własnej wiosennej planszówki i granie w nią, no i oczywiście szaleństwo na poddaszu. Rodzice mogli sobie pogadać, wypić kawkę, ciasto do kawki i zdrowe jabłuszka też były 🙂 Wszyscy obecni bawili się bardzo dobrze. A kto nie był – niech żałuje !

Również na piątkowych zajęciach muzycznych świętowaliśmy jeszcze nasz Światowy Dzień Osób z Trisomią 21. Pani Jola przyniosła dla nas czekoladki – jedne z okazji Światowego Dnia, drugie – wiosenne z okazji zbliżających się Świąt Wielkiej Nocy. Bardzo dziękujemy! Śpiewaliśmy wiosenne piosenki, tańczyliśmy i robiliśmy mnóstwo zdjęć przy kolorowej, świątecznej dekoracji.

Podobne posty

Twoja opinia