Zapraszamy na budowę i zajęcia muzyczne

W piątek o godz. 16.30 odbędą się ostatnie w tym roku szkolnym ( i być może ostatnie już na 1-go Maja 🙂 ) grupowe zajęcia taneczno- muzyczne. Serdecznie zapraszamy!

W sobotę od rana, już od godziny 9.00 czekamy na Panów i Panie. Finisz i przeprowadzka już coraz bliżej. Będziemy jeszcze szpachlować i malować ściany, myć i sprzątać, układać, przenosić i skręcać meble. Panie prosimy o przyjście ze swoim sprzętem do sprzątania.

W ubiegłą sobotę, 10 czerwca na budowie byli: p. Konrad, Piotr, Wiesław, Bartosz i Zbigniew. Przyznacie chyba sami, że jak na tak liczne Stowarzyszenie, ponad 100 rodzin, to trochę mało 🙁 . Panowie kontynuowali wcześniej rozpoczęte prace, szpachlowali, czyścili ściany, tynkowali, montowali umywalki i zlewy. Kilku panów przychodzi na budowę nie tylko w sobotę. Pan Józek w ub tygodniu był na budowie niemal codziennie, za każdym razem po kilka godzin. I za każdym razem przyjeżdża aż ze Zdzieszowic, bo jak się chce – to wszystko można! Codziennie po pracy na budowę przyjeżdża p. Zbigniew, także panowie Wiesław i Jerzy byli kilka razy w tygodniu. Wszystkim Panom- serdecznie i bardzo dziękujemy!

Kanapki tym razem przygotowała p. Małgorzata, siostra Emilki – bardzo dziękujemy!

Wczesnym popołudniem odwiedziła nas na budowie Pani Mecenas – Renata P. Przywiozła dwie blaszki jeszcze ciepłego, i jakże pysznego ciasta z owocami oraz pokazała album fotograficzny z naszej budowy. Album będzie prezentowany wszędzie tam, gdzie ktoś chciałby i mógł wpłacić dla nas darowiznę. Chodzi o to, by potencjalni darczyńcy widzieli, jak wygląda nasz dom, na jakim jest etapie i by w ten sposób jeszcze bardziej zachęcić do wsparcia. A my już teraz bardzo dziękujemy Pani Notariusz za dotychczasową pomoc, za wspaniałe pomysły i wszelkie dobro. Zapraszamy do nas serdecznie, bo jesteśmy pewni, że dobro na pewno do Pani wróci 🙂

Podobne posty

Twoja opinia