Jeszcze tylko do soboty, tj. 15 maja można zapisać młodzież na warsztaty=obóz. W tym roku jedziemy do Dziwnówka, do ośrodka „Zorza” . Wyjeżdżamy w piątek, 25 czerwca ok. godz. 23.00. Powrót w sobotę, 10 lipca wczesnym rankiem. Kierownikiem warsztatów będzie p. mgr Agnieszka M – ta sama, która była z nami w ub roku. Nie wiadomo jeszcze dokładnie, jaka będzie odpłatność za warsztaty. Pełny koszt uczestnictwa jednej osoby to 4200 zł. Na pewno będzie część dofinansowana z 1% i z występów. Został wysłany wniosek o dofinansowanie do Fundacji PGE- czekamy na odpowiedź. Gdyby ktokolwiek mógł pomóc w zdobyciu funduszy, napisać, wysłać wniosek, uzyskać darowiznę – bardzo proszę o kontakt. Im uda się nam więcej zebrać pieniędzy – tym będzie mniejszy koszt uczestnictwa w obozie.

UWAGA !!! Pierwsze i jedyne spotkanie przed obozowe odbędzie już w najbliższy piątek, tj 14 maja o godz. 18.15 w siedzibie stowarzyszenia w Opolu, ul. 1-go Maja 9 na IV piętrze. W miarę możliwości bardzo proszę o niezawodne przybycie.

Termin wpłaty zaliczki na konto stowarzyszenia na warsztaty w wysokości 500 zł mija w sobotę 15 maja.

Szanowni Państwo, w ubiegłym tygodniu zepsuła się drukarka, która była w stowarzyszeniu. Niestety, nie da się jej już naprawić, a bez drukarki trudno sobie teraz wyobrazić pracę biura. Właśnie zakończyliśmy pisać sprawozdanie z zdania dofinansowanego przez PFRON a przed nami teraz nowy okres. Rozpoczynamy dwa duże kolejne projekty, kolejne dokumenty, formularze, które musimy drukować. A jest tego naprawdę sporo. Dlatego zwracamy się z gorącą prośbą o pomoc i zakup dla naszego Stowarzyszenia nowej drukarki.

Pechowo także w tym samym czasie zepsuł się -przepalił laptop, na którym pracowała p. sekretarka na pracy zdalnej. Zwracamy się z gorącą prośbą o wsparcie zakupu nowego laptopa, by bez problemu można było prowadzić bieżącą dokumentację i wszelkie inne stowarzyszeniowe sprawy.

Jeśli ktoś z Państwa, a może jakaś Firma, może nam pomóc – będziemy bardzo wdzięczni. Już dziś gorąco dziękujemy!

Szanowni Państwo,

to już ostatnie dni, kiedy możecie zadecydować komu przekażecie swój 1% podatku. Do końca kwietnia każdy musi się rozliczyć z Urzędem Skarbowym za 2020 r. i właśnie wtedy możecie Państwo zadeklarować komu przekażecie swój 1% podatku.

Bardzo prosimy i będziemy bardzo wdzięczni, jeśli wybierzecie Państwo nasze stowarzyszenie TRISO i nam przekażecie swój 1% podatku.

Nasz KRS: 0000072761

Ogłoszenie o projekcie – pobierz plik Microsoft Word (kliknij tutaj) lub PDF (kliknij tutaj)

Poszukujemy terapeuty (psychologa):

Stowarzyszenie TRISO poszukuje terapeuty do sporządzenia diagnozy psychologicznej i zorganizowania spotkań monitorujących.

Dla beneficjentów:

Zapraszamy członków Stowarzyszenia TRISO do zgłaszania chęci uczestnictwa projekcie „Pomocna Dłoń” asystencji osobistej dla osób z Trisomią 21 finansowanego ze środków PFRON.

Dla asystentów:

Zachęcamy do zgłaszania ofert podjęcia (płatnej) asystentury w ramach projektu.

Szanowni Państwo,

Kochani Renciści i Emeryci, w tym także nasi kochani dorośli z Trisomią 21,

Prosimy, przekażcie 1% swojego podatku na nasze Stowarzyszenie. Jeśli ZUS lub zakład pracy dokonał już rozliczenia za Państwa, to wystarczy wypełnić tylko prosty wniosek: PIT -OP , by Urząd Skarbowy przekazał dla nas 1%. Bardzo prosimy, wydrukujcie ten PIT-OP, wypełnijcie go i wyślijcie do swojego Urzędu Skarbowego lub do naszego stowarzyszenia ( wtedy my wyślemy ). Nic więcej nie trzeba robić. Pieniądze z 1% podatku trafią na nasze konto. To nieprawda, że nie warto tego wypełniać, bo być może jest to mała kwota. Grosz do grosza, a uzbiera się więcej. Dla nas każda kwota ma znaczenie. Za każdą, nawet najmniejszą – serdecznie w imieniu naszych dzieci- DZIĘKUJEMY!

1 2 3 299