o godz. 20.05- będzie materiał o nieuczciwym budowlańcu z Olesna.

Miejmy nadzieję, że presja społeczna odniesie zamierzony skutek.

Zapraszamy przed telewizory!

Kolejny materiał o nieuczciwej firmie spod Olesna ukazał się w ogólnopolskim paśmie TVP3, w Telekurierze, 21.07.2021. Zapraszamy do oglądania, przesyłania dalej, komentowania tak, by dotarło do pana Marka Jurczoka, prezesa firmy ARCHITEKTOR, która remontowała nasz dom – że postąpił nieuczciwie, że nas oszukał, nie oddał 5 sztuk baterii łazienkowych i 50 tys. zł zaliczki, i przez to, że zgubił III tom Dziennika Budowy – my musimy wykonać kilkanaście ekspertyz na kwotę ponad 75 tys. zł. No i to, co dla nas najistotniejsze – wciąż nie wpłacił zasądzonych prawomocnym wyrokiem na naszą korzyść 245 tys. zł.

Link do Telekuriera, materiał o nas rozpoczyna się od 5 minuty 50 sec.: https://poznan.tvp.pl/54975548/21072021

W ubiegłym tygodniu ekipa TVP nagrywała także na budowie kolejny duży materiał. Tym razem do programu „ALARM” w TVP1. Nie znamy jeszcze terminu emisji tego materiału, ale zapraszamy już do fotograficznej relacji z tego dnia.

Wszystkim, którzy w te upalne, wakacyjne dni przyszli na budowę, by nagrywać oba programy- bardzo dziękujemy!

Już dzisiaj, tj. w środę 22.07.2021 (lub jutro, w czwartek 22.07.2021) w paśmie ogólnopolskim TVP3, o godz. 16.00 w programie „TELEKURIER” ukaże się materiał o nieuczciwym budowlańcu z Olesna przez którego nie możemy dokończyć remontu naszego Centrum Aktywności i Rehabilitacji w Opolu.
Serdecznie wszystkich Państwa zapraszamy do ogłądania wiadomości.

Kto jeszcze nie widział drugiej części (pierwsza część dostępna tutaj) informacji, jakie ukazały się w wydaniu głównym opolskich wiadomości „Kuriera” z dnia 14.07.2021 – zapraszamy do obejrzenia klikając w link: https://opole.tvp.pl/54833550/14-lipca-2021.
Będziemy wdzięczni za komentowanie i przesyłanie informacji dalej.

Zapraszamy też wszystkich, którym leży na sercu remont naszego domu – w najbliższy czwartek, tj. 22.07.2021 o godz. 11.00 na ul. Jagiellonów 53 w Opolu. Mamy informację, że TV jeszcze raz nas odwiedzi i będzie nagrywać materiał, tym razem do ogólnopolskiego programu.

Dziś na budowie odwiedziła nas telewizja by nagrać materiał, który następnie został wyemitowany w głównym wydaniu Kuriera Opolskiego. A wszystko przez firmę budowlaną „A.” z Olesna i jej prezesa – Marka J. Zgodnie z umową remont domu miał zakończyć się w grudniu 2019 r. Miała być też winda, zamontowane baterie umywalkowe, które otrzymaliśmy w darowiźnie, miała być prawidłowo prowadzona dokumentacja. Tymczasem windy nie ma do dziś, baterie gdzieś „zginęły”, „zaginął” też III tom Dziennika Budowy. Za niedotrzymanie terminu umowy – Sąd wydał nakaz zapłaty kary przez firmę pana Marka J. w wysokości 245 tys.zł. z odsetkami. Jednak konto firmy „A” z Olesna jest puste pomimo dwóch nowych aktywnie działających firm budowlanych pana Marka J. Do dziś Stowarzyszenie nie otrzymało ani złotówki. Pojawiło się jednak światełko w tunelu. Mamy nadzieję, że z pomocą telewizji uda się nam odzyskać zasądzone kary i wreszcie dokończyć remont domu.

Zapraszamy do obejrzenia materiału wideo: https://opole.tvp.pl/54817110/13-lipca-2021

Choć czas leci nieubłaganie i dzieli nas już zaledwie kilka chwil od powrotu do domu, aktywnie spędzamy czas na naszym obozie. We wtorek odwiedziliśmy Świnoujście, tam przepłynęliśmy promem 🛥 oraz jechaliśmy kolejką 🚂 podziwiajac uroki tego nadmorskiego miasta 😎 Byliśmy też na niezwykłej historycznej podróży po Forcie Gerharda, gdzie mogliśmy uslyszec huk prawdziwej armaty! ⚔️
Niestety pogoda nie zawsze nam dopisuje, ale i w takie dni znajdujemy pomysły na kreatywne spędzenie czasu, rysując 🖍, grając w planszowki 🎲, dużo śpiewając 🎤 i tańcząc 💃🏽🕺

1 2 3 303