Konto na stronie Stowarzyszenia TRISO

Prosimy utworzyć konto – kliknij tutaj aby się zarejestrować.
Do rejestracji mogą wykorzystać Państwo swoje obecne konto Facebook’a, Google’a lub adres e-mail.

Jeżeli posiadają już Państwo konto na stronie – prosimy się zalogować (kliknij tutaj).

Tydzień temu odbyło się pierwsze w nowym Domu przy ul. Jagiellonów 53 – zebranie z Terapeutami, którzy prowadzą zajęcia z naszymi dziećmi.

Omówiliśmy kilka spraw organizacyjnych, a potem całą grupą udaliśmy się na zwiedzanie naszej siedziby. Dostaliśmy już też pierwszy prezent do nowego domu. To kwiatek od Pani Małgosi do gabinetu pedagogicznego dzieci starszych i młodzieży, czyli tzw. „Gabinet różowy”. Myślę, że przyznacie Państwo, że pięknie się ten kwiatek prezentuje w nowym miejscu 🙂 . Pani Małgosiu! – bardzo dziękujemy!

Choć dom jeszcze nie skończony – to terapeuci zgodnie stwierdzili, że jest bardzo ładnie i powinno się miło i dobrze prowadzić zajęcia. Po zwiedzaniu „podzieliliśmy” gabinety między terapeutami i prowadzonymi zajęciami. Było jeszcze trochę czasu, by poukładać pomoce na swoje miejsce. Prawie gotowe gabinety czekają już na pierwsze zajęcia.

Uwaga Rodzice!

W sprawie wrześniowych zajęć proszę kontaktować się bezpośrednio ze swoimi terapeutami.

Wszystkich terapeutów prowadzących zajęcia indywidualne i/lub grupowe – zapraszamy na organizacyjne zebranie, które odbędzie się w najbliższy czwartek, tj 21 kwietnia o godz. 18.30 w sali konferencyjnej nr 105 (pierwsze piętro) budynku Urzędu Miasta Opole w Centrum Dialogu Obywatelskiego przy ul. Damrota 3.

Zgodnie z informacją, jaką otrzymali wszyscy Państwo terapeuci w wiadomościach mailowych, z uwagi na rozpoczęcie z dniem 1 kwietnia nowego okresu rozliczeniowego, wprowadzenia nowych zasad rozliczania, prowadzenia dokumentacji zajęć i dzienników w nowym systemie/ aplikacji oraz podpisanie aneksów do umów – przypominamy, że obecność terapeutów na zebraniu jest obowiązkowa.

Stowarzyszenie TRISO poszukuje terapeutów do prowadzenia zajęć w ramach projektu „Klucz do przyszłości” (więcej informacji o projekcie).

Poniżej dostępne pliki z ogłoszeniami oraz wymagane dokumenty (aby pobrać należy kliknąć w link w nawiasie obok nazwy dokumentu – do wyboru jako plik Microsoft Word lub PDF).

Indywidualna terapia psychologiczna
Indywidualna terapia wspomagania rozwoju funkcji komunikacyjnych
Indywidualna terapia integracji sensorycznej
Indywidualna terapia pedagogiczna

Jak pobrać pliki?

Pliki do pobrania są w formacie ZIP. Jest to tzw. archiwum plików, które pozwala umieścić wiele plików w jednym. W ten sposób pobierając ze strony tylko jeden plik otrzymujemy wszystkie wersje loga. Plik archiwum jednak trzeba „rozpakować” – wystarczy dwukrotnie kliknąć myszką na pobranym pliku, np. „TRISO_logo_jpg.zip„.

Które pliki pobrać?

Pliki graficzne zostały przygotowane w 4 formatach.

Dodatkowo dostępne dla osób, które wiedzą kiedy ich użyć: pliki PNG oraz pliki SVG.

Co zostanie pobrane?

Przygotowanych zostało 6 układów logo i nazwy (skróconej oraz pełnej) Stowarzyzszenia.

Dostępne są 3 wersje kolorystyczne:

  1. czarny napis na białym tle
  2. czarny napis na żółtym tle
  3. biały napis na czarnym tle
  • oraz wersja z przeźroczystym tłem dla plików PDF oraz PNG oraz SVG