Szanowni Państwo,

gorąco zapraszamy do wsparcia działalności naszego Stowarzyszenia.

Opolskie Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Dzieci z Trisomią 21 – TRISO jest pozarządową organizacją pożytku publicznego.
Naszą działalność prowadzimy wyłącznie dzięki dobrowolnym wpłatom osób fizycznych, darowiznom firm, składkom członków Stowarzyszenia i dofinansowaniu z PFRON-u. Zajęcia dla dzieci prowadzą wolontariusze i specjaliści, z którymi zawieramy indywidualne umowy rozliczane za zrealizowaną terapię.

Każde wsparcie i pomoc jest dla nas bardzo cenne. Dzięki tej pomocy – my możemy pomagać dzieciom i rodzinom dzieci z Trisomią 21, prowadzić rehabilitację, wspierać i doradzać.

Za każde, nawet najmniejsze Państwa wsparcie – serdecznie dziękujemy.

Konto bankowe: 56 1020 3668 0000 5302 0095 6011

Filantropia dla początkujących

Zjedz ciastko i miej ciastko

Czy wiesz, ze działalność naszego Stowarzyszenia można wesprzeć finansowo nawet bez wydania nawet złotówki?

Poprzez złożenie wraz z PIT odpowiedniej, niezwykle prostej, deklaracji, można poinformować Urząd Skarbowy by część podatku przekazał Stowarzyszeniu TRISO.

W przypadku większości podatników nie są to duże kwoty, rzędu kilkunastu złotych. Nie pozwoliłyby one na utrzymanie aktywności i rozwój organizacji charytatywnej. Gdy jednak liczba osób wspierających nasze Stowarzyszenie jest rośnie, wzrasta również kwota pomocy.

Profesjonalny sponsor

Wejdź na wyższy poziom

Gdy wspierasz już Stowarzyszenie biernie, będziemy wdzięczni za dodatkowe – aktywne – działania.

Jako profesjonalny sponsor TRISO, prosimy, w pierwszej kolejności opowiedz swoim znajomym o możliwości przekazania naszemu Stowarzyszeniu 1% podatku (przypominamy nr KRS: 0000 0727 61). Dla nich również wsparcie naszej działalności nie wiąże się z żadnymi kosztami. Jeżeli mają trudności z odpowiednim wypełnieniem PIT – zaoferuj pomoc i swoje doświadczenie.

Nie ograniczaj się jednak tylko do bliskich znajomych. Ponieważ wartość wsparcia uzależniona jest od wysokości podatku, do złożenia deklaracji przekazania 1% podatku zachęć wszystkie osoby, którym w ostatnim roku dobrze powiodło się finansowo.

        W końcu, bardzo prosimy o bezpośrednie wsparcie finansowe naszych najpilniejszych potrzeb. Można zrobić to w prosty sposób klikając jedną z 3 zbiórek poniżej lub wykonując przelew na nasze konto bankowe – nr 56 1020 3668 0000 5302 0095 6011.

Budowa Centrum Aktywności

120,00 zł
0% Donated
Goal : 100 000,00 zł
Donate Now

Login

Nasze Dzieci

10,00 zł
0% Donated
Goal : 100 000,00 zł
Donate Now

Login

Letnie warsztaty dla młodzieży 2022

70,00 zł
0% Donated
Goal : 50 000,00 zł
Donate Now

Login

Włącz się do działania Podziel się swoimi umiejętnościami i doświadczeniem. Dawaj radość i uśmiech podopiecznym TRISO. Zostań wolontariuszem
Wsparcie przedsiębiorcy

Twoja Firma

Wiemy, ile pracy wymaga by przedmioty, które produkujesz lub sprzedajesz były funkcjonalne i wartościowe. Jeżeli zdecydujesz się podzielić z nami – na pewno będziemy z nich korzystać i już serdecznie dziękujemy za każdą życzliwość.

Otaczamy opieką ponad 100 rodzin o zróżnicowanych potrzebach, prowadzimy liczne zajęcia i projekty, współpracując z wieloma terapeutami. Kończymy remont budynku naszego Centrum Aktywności, o którego dobry stan będziemy musieli dbać. Nasi podopieczni są aktywni w prawie wszystkich obszarach życia, wiele osób z Trisomią 21 wyjątkowo sprawnie i chętnie obsługuje urządzenia elektroniczne (w tym smartfony i komputery) – do komunikacji, organizacji dnia i terapii, a także rozrywki.

Najważniejsza jest pomoc, jednak wsparcie rzeczowe jest również promocją Twojej działalności – wśród podopiecznych i ich rodzin, wolontariuszy, sympatyków Stowarzyszenia oraz wszystkich odwiedzających nas w Internecie.

Przypominamy adres naszej obecnej siedziby:

  • ul. 1-go Maja 9, pokój 93, 45-068 Opole
  • zapraszamy również do kontaktu