Wreszcie nadeszły upragnione wakacje! Nasza młodzież pojechała już na obóz = warsztaty do Niechorza, a my chcemy się z Wami jeszcze podzielić naszymi ostatnimi grupowymi zajęciami muzyczno-tanecznymi. Były, jak zwykle w piątek, choć było niezwykle – bo poza tym, że były to ostatnie w tym roku szkolnym i mamy nadzieję, że ostatnie na 1-go Maja – to jeszcze obchodziliśmy imieniny naszej drogiej Kasi i pani Joli. Było więc wesoło, głośno, tanecznie i smacznie 🙂 .

Ćwiczyliśmy i śpiewali piosenkę o naszym nowym domu, którą przygotowujemy na otwarcie, składaliśmy życzenia pani Joli i Kasi oraz dziękowaliśmy obu paniom: Joli i Ani za cały rok pracy i zajęć. Było nam bardzo dobrze, bo bardzo lubimy śpiewać, tańczyć, być razem.

Dziękujemy za kolejny wspólny rok i nie możemy się już doczekać zajęć w nowym DOMU.

Obu Paniom, naszej kochanej Kasi i wszystkim – życzymy dużo zdrowia, radości, pięknych i wesołych WAKACJI! Odpoczywajcie, zwiedzajcie, nabierajcie sił i wracajcie szczęśliwie!

Póki co, zabieramy Was jeszcze na nasze ostatnie zajęcia i pożegnania, którym nie było końca. I przypominamy, że zajęcia są dofinansowane przez PFRON w ramach projektu” W drodze po samodzielność”.

Podobne posty

Twoja opinia