Na „Męską sobotę” zapraszamy także Panie :-)

Przedostatnia w tym roku „Męska Sobota”, a właściwie to pierwsza : „Damsko- Męska Sobota” 🙂 Serdecznie zapraszamy!

Dzieci na zabawie z Mikołajem w Chrząstowicach – a rodziców, kto może – Zapraszamy na budowę. Czekamy już od godziny 9.00 .

Tym razem także i na Panie. Chcemy już zacząć myć kuchenne szafki – zarówno te na piętrze jak i na parterze, oraz klatkę schodową i podłogi. Prosimy przywieźć ze sobą szmaty, wiadra, płyny do mycia.

Panów zapraszamy jak zwykle do różnych „męskich” prac – malowania, szpachlowania, uzupełnienia ubytków w sufitach, obrabiania otworów po montażu okna dachowego, klapy dymowej i wiele innych prac. Na Panów także czekamy już od godziny 9.00

W ostatnią sobotę, 3 grudnia na budowie było 7 Panów: Jerzy, Marian, Roman, Piotr, Zbigniew oraz Michał i Maciej. Kontynuowali różne wcześniej rozpoczęte prace i z uśmiechem na twarzy, choć wcale lekko nie było – załadowali betoniarkę na przyczepie, bo już nie będzie nam potrzebna 🙂 .

Wielu Panów także w tygodniu przyjeżdżało do pracy na budowie, pracując tam czasem cały dzień. I tak w tygodniu był: p. Józef, Wiesław, Piotr, Jerzy i Zbigniew. Zapraszamy wszystkich, komu nie pasuje sobotni czas. Przyjeżdżajcie także w tygodniu, bo już coraz bliżej widać koniec robót i im częściej i więcej będzie rąk do pracy- tym szybciej skończymy cześć budowlaną. Mamy już choinkę, więc jest już miło 🙂

W sobotę, 3 grudnia o naszych panów zadbały Panie: Halina i Joanna, mamy Piotrka i Szymona. Pani Halina przywiozła wielki termos bardzo dobrego i pożywnego leczo, zaś Pani Joanna przygotowała kanapki. Obu Paniom bardzo serdecznie dziękujemy ! i zapraszamy kolejne panie do zgłaszania się przygotowania posiłków dla osób pomagających na budowie.

Poprzedni postNastępny post

Podobne posty

Twoja opinia