Szanowni Państwo, Kochani Rodzice!

W marcu 2023r. kończy się kolejny projekt dofinansowany przez PFRON pt. „Klucz do przyszłości” , dzięki któremu nasze dzieci i młodzież mogą korzystać z tak różnych form wsparcia i terapii, zarówno indywidualnej jak i grupowej. Aktualnie to aż 14 różnych rodzajów zajęć terapeutycznych prowadzonych przez 20 wykwalifikowanych terapeutów. Prowadzimy następujące terapie: terapia logopedyczna – prowadzona przez 5 logopedów, integracji sensorycznej SI ( w dwóch ośrodkach), pedagogiczna i psychologiczna. Kynoterapia ( z udziałem psa) i hipoterapia ( w dwóch ośrodkach). Rehabilitacja ruchowa i muzykoterapia z nauką gry na pianinie, gitarze i flecie. Zajęcia komputerowe i wspomagania rozwoju umiejętności społecznych. Zajęcia na basenie z nauką pływania w trzech grupach wiekowych. Grupowe zajęcia muzyczne, muzyczno-rytmiczne i ruchowo – taneczne. Z tych wszystkich zajęć i terapii korzysta łącznie 66 osób – dzieci, młodzieży i dorosłych z Trisomią 21 z całego województwa opolskiego.

Bardzo dziękujemy PFRON – Oddział Opolski za dofinansowanie projektu.

Gorące podziękowania kierujemy do Pani Jadwigi – mamy Maćka, która od wielu lat nad wszystkim czuwa, pisze kolejne wnioski, rozliczenia, sprawozdania i korekty do projektów, by nie zmarnowała się ani jedna złotówka i by nasze dzieci mogły jak najwięcej skorzystać.

Teraz, w grudniu nadszedł czas pisania kolejnego, nowego wniosku, który będzie realizowany od kwietnia 2023r. Dlatego prosimy, kto jeszcze nie wypełnił karty zgłoszenia dla swojego dziecka – by uczynił to jak najszybciej. Na podstawie Państwa zgłoszeń, może także propozycji – Pani Jadwiga będzie mogła zaplanować i opracować nowy wniosek. A my już dziś dziękujemy za poświęcony czas i napisanie tego, jakże obszernego i szczegółowego wniosku.

Serdecznie zapraszamy do galerii, a w niej do zdjęć z różnych terapii i okresu, także tych sprzed lat. Oj, jak te nasze dzieci szybko rosną 🙂

Podobne posty

Twoja opinia