To już rok – zapraszamy Panów!

W najbliższą sobotę, jak co tydzień, zapraszamy Panów na kolejną „Męską sobotę”. Będzie to już 49 „Męska sobota” i równo rok od pierwszej takiej soboty 28 sierpnia 2021r. W ciągu roku, od tej pierwszej soboty w 2021r na budowie pojawiło się w sumie 26 panów. Wielu z nich było tylko jeden raz, szkoda… Ale w tym czasie utworzyła się też stała grupa 10 panów, którzy przychodzą na budową niemal co tydzień, a zawsze wtedy – gdy mogą. Są to Panowie: Wiesław, Marian, Roman, Jerzy, dwóch Piotrów, Konrad, Józef, Sebastian i Zbigniew. Bardzo dziękujemy za ich pomoc i odpowiedzialność. Zapraszamy innych panów do dołączenia. W grupie siła. Prace, choć idą szybko do przodu – to zostało jeszcze sporo do zrobienia. W najbliższym czasie planowane jest oczyszczenie fug i fugowanie w łazience na dole, holu, na klatce schodowej. Szpachlowanie ścian i sufitów w całym budynku, wygrzewanie palnikami ścian w piwnicy, obróbka drzwi tarasowych, czyszczenie płaskowników aluminiowych na podestach klatki schodowej, dokończenie montażu winylu na poddaszu, segregacja śmieci i ich wywiezienie.

W ubiegłą sobotę, 20 sierpnia na budowie było 6 panów, którzy szpachlowali ściany i sufity w kuchni, by przygotować do malowania; fugowali kafle w holu i recepcji, szpachlowali wejścia do windy na parterze, piętrze i poddaszu, przygotowywali łazienkę na piętrze do układania nowych płytek.

Serdecznie zapraszamy i czekamy na panów już od godz. 9.00

Gdyby któraś z pań miała ochotę przygotować posiłek dla panów, to prosimy o kontakt: tel. 500 611 595 lub: kontakt@triso.eu – do piątku, godz. 18.00.

Podobne posty

Twoja opinia