Witaj szkoło i zajęcia w TRISO!

Wakacje się już kończą i czas wracać do szkoły i na zajęcia w Stowarzyszeniu.

Mamy nadzieję, że dobrze odpoczęliście, nabraliście sił i pełni zapału zasiądziecie w szkolnych ławkach, a po lekcjach z radością spotkacie się ze swoimi koleżankami i kolegami w TRISO. Już dziś serdeczenie Was wszystkich zapraszamy!

Już 1 września, w czwartek o godz. 16.00 zapraszamy najmłodsze dzieci na zajęcia na basenie „Wodna nuta” w Opolu. O godz. 16.45 czekamy na grupę ” średniaków”, a o godz. 17.45 swoje zajęcia rozpoczyna najstarsza grupa młodzieży.

UWAGA! W tym roku szkolnym zajęcia na basenie będą się odbywały w czwartki.

W piątki o godz. 16.30 rozpoczynają się zajęcia taneczno-rytmiczne, na które zapraszamy wszystkie dzieci i młodzież. Na pierwsze zajęcia po wakacjach zapraszamy w piątek 9 września w siedzibie stowarzyszenia w Opolu, ul. 1-go Maja 9, sala na 4 piętrze. Pamiętajcie o zamiennym obuwiu 🙂

Grupowe i indywidualne zajęcia terapeutyczne zostały dofinansowane przez PFRON w ramach zadania pn.: ” Klucz do przyszłości”. Serdecznie dziękujemy!

Rodziców i opiekunów zapraszamy na Walne Zgromadzenie, które odbędzie się we wtorek 6 września o godz. 17.00 w sali konferencyjnej Urzędu Miasta, przy ul Damrota 1 na pierwszym piętrze.

Podobne posty

2 Komentarzy
  1. Emilia Łaba

    Bardzo się cieszę że jedziemy na basen ja najbardziej lubię tam przyjezdżać na zajęcia na basenie na super zajęcia pływackie

Twoja opinia