Bal Karnawałowy 2022 – relacja

V Jubileuszowy Bal Karnawałowy TRISO – za nami!

Wszystkie dotychczasowe rekordy zostały pobite! Było nas prawie 70 osób, a dokładnie: 68. Do licytacji zostało przeznaczonych oraz przyniesionych przez naszych wspaniałych Gości aż 24 najróżniejsze rzeczy. W tym obrazy, vouchery, złota i srebrna bransoletki, torebka Kazar i torba na laptopa, zestaw ekologicznych świec z sojowego wosku i książka o świętowaniu urodzin. Licytowaliśmy też 3 niesamowite torty. Ostatni, niebieski został wylicytowany za zawrotną sumę – 850 zł. Wszystko, co było przeznaczone do licytacji – zostało zlicytowane i łącznie osiągnęło rekordową kwotę: ponad 10 tys. zł. WSZYSTKIM! – Bardzo serdecznie dziękujemy! Darczyńcom i tym, którzy tak hojnie licytowali. Zgodnie z zapowiedzią – cały dochód zostanie przeznaczony na cele statutowe, na remont naszego Domu – Centrum Aktywności i Rehabilitacji.

Na samym początku Balu – 4 osobom szczególnie zaangażowanym w remont domu i pomoc naszemu Stowarzyszeniu – Pani Prezes, w imieniu nas wszystkich, uroczyście podziękowała. Do grona wyróżnionych osób należą: Pani Dyrektor Bożena M., Pan Naczelnik Straży Pożarnej – Leszek Ch., oraz dwóch członków TRISO: Pan Roman M. i Pan Wiesław C. Wszystkim im dziękujemy z całego serca za poświęcony czas, zaangażowanie, wsparcie i pomoc.

Po części oficjalnej i ciepłym obiedzie z kremem z suszonych pomidorów, nadszedł czas na tańce i zabawę. Muzyczną oprawę zapewnił nam DJ Adam Toman. Bawiliśmy się świetnie. Wyczuwał nas znakomicie, każdy miał coś dla siebie. Dziękujemy Panu Adamowi za super zabawę, konkursy, za wspaniałą muzykę i za wielkie serce! Bo DJ Adam grał dla nas zupełnie za darmo!

Cudowną atmosferę naszego Balu – zawdzięczamy wszystkim uczestnikom. Bardzo wszystkim dziękujemy za te wspólnie spędzone chwile, za radość, za szampańską zabawę, za to że byliście z nami, że byliśmy razem. Ale jak to na takich balach bywa – wiele zależy nie tylko od DJ, ale też a może nawet bardziej – od prowadzącego. Od tego, który prowadzi licytacje, zabawy, konkursy. Pan Andrzej K. – robił to po mistrzowsku, z wielkim wyczuciem, zaangażowaniem, uśmiechem i profesjonalizmem. Jesteśmy Mu za to bardzo wdzięczni i nie potrafimy wyobrazić sobie Balu bez Niego! Pan Andrzej był pomysłodawcą pierwszego Balu TRISO i od samego początku prowadzi wszystkie bale, licytacje, gry i konkursy. To wielkie szczęście mieć taką Osobę w swoim gronie. Bardzo dziękujemy!

Na koniec jeszcze jedno podziękowanie – do Gospodarza miejsca. W tym roku bawiliśmy się we wnętrzach Hotelu Mercure w Opolu https://www.facebook.com/Mercure-Opole-215305171879843/. Bardzo dziękujemy Panu Menadżerowi Radosławowi M. i Dyrekcji Hotelu za umożliwienie nam zorganizowania Balu w tak eleganckiej oprawie, za pyszne i urozmaicone menu, za miłą i życzliwą atmosferę.

Jeszcze raz : Wszystkim ! za wszystko Dziękujemy! Było cudownie, wspaniale, pięknie.

Już dziś zapraszamy na kolejny bal TRISO, w 2023 roku!

A teraz zapraszamy do fotograficznych wspomnień Balu z aparatu Pani Basi i Pana Aleksandra.

Podobne posty

1 Komentarz

Twoja opinia