Męska sobota! – zapraszamy

Kolejna sobota, 26 marca i kolejne zaproszenie dla wszystkich Panów na budowę. Zaczynamy od godz. 9.00.

W ubiegłą sobotę, 19 lutego niektórzy Panowie rano byli na budowie, a wieczorem na Balu Charytatywnym. Szczególnie i bardzo im dziękujemy! Dziękujemy wszystkim, którzy 19 lutego poświęcili swój czas i siły, by być na budowie. A byli Panowie: Konrad, Wiesław, Jerzy, dwóch Piotrów, Zbigniew i Pani Rozalia. Pan Konrad i Piotr układali kafle w holu, panowie: Jerzy i Piotr poprawiali źle ułożone panele na poddaszu. W kosztorysie, który zaproponowała nam jedna z firm – koszt wymiany i poprawy wszystkich paneli – to ponad 21 tys. netto. Tyle więc, dzięki pracy Panów – zaoszczędzimy. Pani Rozalia posprzątała i umyła podłogi w niemal całym budynku, na klatce schodowej, kuchni, poddaszu i piwnicy. Choć to jeszcze nie ostateczne sprzątanie, bo wciąż jeszcze trwają prace – to jednak od czasu do czasu trzeba umyć, by się za bardzo nie roznosiło, nie pyliło. Dziękujemy, że Pani była, choć to „męska sobota” 🙂

W sobotę, 19 lutego na budowie był też pan Inspektor Nadzoru, z którym omawialiśmy wszystkie ważne kwestie związane z remontem i ustalaliśmy dalszy plan prac. Dziękujemy, że Pan przyjechał i że pomaga nam Pan w kontynuowaniu prac remontowych.

Tym razem na przerwie było oprócz kanapek było też ciasto z urodzin Ewy i jeszcze ciepłe, czosnkowe bagietki, przywiezione na budowę przez p. Małgosię, mamę Oli. Bardzo dziękujemy! Dziękujemy też Emilce, która już po raz kolejny wstała w sobotę wcześnie rano, by pomóc robić kanapki dla Panów na budowę.

Byłoby bardzo miło, gdyby któraś z pań zechciała przygotować kanapki dla panów w przyszłe soboty, tj 5 i 12 marca. Potrzeba ok. 15-20 sztuk kanapek i przywiezienie ich ok. godz. 10.00 na budowę.

Podobne posty

Twoja opinia