Trudno dziś pisać o Urodzinach Ewy i zabawie karnawałowej …

Minęło zaledwie kilka dni, a tak wiele się w międzyczasie zmieniło… Niemal wszystko: myśli, rozmowy, modlitwy, plany, spotkania, wszystko gdzieś w cieniu Ukrainy … 🇺🇦 Jak tu pisać o Urodzinach i zabawie, gdy tak blisko nas giną niewinne dzieci, osoby cywilne, żołnierze.

A jednak. Przecież życie toczy się dalej, przecież te urodziny i zabawa są częścią naszego życia, naszych spotkań, naszych mniejszych i większych radości. Było nam ze sobą bardzo dobrze. 18 lutego świętowaliśmy kolejne Urodziny naszej Drogiej Ewy. Był pyszny tort, poczęstunek, głośne „Sto lat” , życzenia i tańce. W ubiegły piątek, 25 lutego – wspaniale bawiliśmy się przy muzyce z panią Izą, panią Jolą, p. Anią i p. Krzysztofem. Były nasze cudowne wolontariuszki. Było bardzo wesoło i dobrze. Nawet pyszne pizze od p. Bożenki do nas przyjechały!

Bardzo dziękujemy Rodzicom Ewy za zaproszenie nas na Urodziny, Pani Izie – za wspaniałą karnawałową zabawę, Pani Bożenie – za „pizzową niespodziankę” , Pani Joli i Panu Krzysztofowi – za radość, wesołe przebieranie i tańce. Wszystkim!- za przybycie i wspólnie spędzony czas. Jak fajnie być razem, jak dobrze jest mieć przyjaciół…

Kochani! Jeśli ktoś z Was w jakikolwiek sposób chciałby włączyć się w pomoc dla Ukrainy, dla uchodźców, jeśli możecie zaoferować nocleg dla rodziny z dzieckiem z trisomią 21 lub cokolwiek innego – prosimy o kontakt z p. Mariolą, z p. Prezes lub bezpośrednio z PFRON o/Opole – nr tel. 77/88 72 000.

A jeśli ktoś potrzebuje pomocy, wsparcia lub może wiecie o kimś takim – to także prosimy o kontakt.

Poniżej zapraszamy do fotorelacji z naszych piątkowych spotkań.

Podobne posty

Twoja opinia