Po ponad półtorarocznej przerwie, tydzień temu, w niedzielę 31 października zespół Pani Ani wystąpił z pięknym Maryjnym koncertem w kościele pod wezwaniem św. Franciszka z Asyżu w Komprachcicach.

Zostaliśmy niezwykle miło i serdecznie przyjęci przez ks. Proboszcza oraz miejscową społeczność. Występowaliśmy po dwóch mszach św. – o godz. 9.00 i 11.00. Po obu występach owacjom na stojąco nie było końca. Było nam bardzo miło, tym bardziej, że po tak długiej przerwie spowodowanej pandemią koronawirusa – mieliśmy większą niż zawsze tremę i obawy, czy sprostamy nowym wyzwaniom, czy dobrze nam wszystko wyjdzie. Dodatkowym utrudnieniem był brak p. Małgosi, którą przy keyboardzie wspaniale zastąpił pan Krzysztof.

Bardzo dziękujemy ks. Proboszczowi, wszystkim obecnym na naszych koncertach i tym wszystkim, którzy wsparli nasze Stowarzyszenie wrzucając datki do koszyczków. Dziękujemy Pani Ani, Pani Joli i Pani Sabinie za przygotowanie naszej młodzieży i pomoc w trakcie występów. Panu Krzysztofowi – za towarzyszenie nam i wspaniały akompaniament. Pani Ani jeszcze szczególne podziękowania za przepiękny śpiew, za pomysł i wszelką organizację październikowej niedzieli. Ks. Proboszczowi – za mnóstwo prezentów, pięknych książek, składanych szopek i jeszcze to, co w kopercie 🙂

Podobne posty

Twoja opinia