Na ostatniej w tym roku „Męskiej sobocie” było 5 wspaniałych Panów – ojcowie Martynki, Marka, Ewy, Natalki i Emilki. Bardzo dziękujemy!

Choć na dworze było dość zimno, to większość prac była wykonywana właśnie na powietrzu. Została zamontowana folia kubełkowa na ścianie budynku i ścianie tarasu, ponownie pokryto płytę tarasu warstwą Izohanu. Zagruntowano ściany klatki schodowej i osadzono drugi płaskownik aluminiowy na spoczniku pomiędzy parterem i piętrem. Pan Jerzy montował także brakujące nawietrzaki z oknach na piętrze i poddaszu. Porządkowano pozostałości paneli winylowych pod kątem dalszego wykorzystania przy układaniu na poddaszu. Słowem: Sporo ważnych prac zostało wykonanych. Była też chwila przerwy na na drugie śniadanie, kawę i świąteczny piernik. Nie zbrakło też świątecznych życzeń oraz podziękowania i drobnych świątecznych upominków, które w imieniu całego TRISO- wręczyła Pani Prezes. Bardzo dziękujemy Panom: Jerzemu, Romanowi, Piotrowi, Wiesławowi i Zbigniewowi za obecność, poświęcony czas i siły.

Mamy także informacje, że Panowie: Jerzy i Piotr byli na budowie dodatkowo we wtorek, ułożyli kolejną warstwę na tarasie. Pan Roman i Jerzy byli też w środę przekazując plac budowy firmie, która dokona niezbędnego zabezpieczenia dachu przed zimą oraz wyszorowali okna w pomieszczeniach na dole. Dziś, tj w czwartek na budowie będzie Pan Zbigniew oraz będą jeszcze kontynuowane prace na dachu.

WSZYSTKIM PANOM, także tym, którzy choć jeden raz byli w sobotę na budowie – z całego serca dziękujemy za zrozumienie, zaangażowanie i poświęcony czas.

Dzięki Waszej pracy zaoszczędziliśmy już tyle środków finansowych, że coraz śmielej patrzymy w przyszłość i mamy nadzieję, że wystarczy nam funduszy na dokończenie remontu. Jeszcze raz bardzo dziękujemy! i już dziś zapraszamy na kolejne „Męskie soboty” już w styczniu w 2022r.

Gorąco zapraszamy do ostatniej w tym roku fotorelacji z grudniowej „Męskiej soboty”.

Niech te zdjęcia zachęcą niezdecydowanych do podjęcia wyzwania i przybycia na budowę w Nowym Roku! Może z takim noworocznym postanowieniem 🙂

Podobne posty

Twoja opinia