Szanowni Państwo!

Drodzy Rodzice, Terapeuci, Wolontariusze, Przyjaciele, Darczyńcy, Młodzieży i Dzieci!

Wszyscy, tworzący Stowarzyszenie TRISO i wszyscy towarzyszący nam i wspierający!

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia przyjmijcie najserdeczniejsze życzenia Radości prawdziwej, Zdrowia dobrego, Pokoju serca, Wszelkiego dobra!

Niech uśmiech i radość zagości w Państwa sercach, rodzinach i domach!

Tak mało mamy dla siebie czasu, tak mało się uśmiechamy, tak mało znajdujemy powodów do radości… Może chociaż w ten świąteczny czas spróbujmy się więcej do siebie uśmiechać, ucieszyć się z małych rzeczy, dostrzec radość w drobnostkach. Przecież to nic nie kosztuje… A może ktoś obok nas dostrzeże ten uśmiech, pogodne spojrzenie i odzyska radość, spokój, nadzieję. Tak bardzo nam wszystkim ostatnio brakuje tej radości, spokoju, uśmiechu. A przecież jak głoszą słowa piosenki: „… Uśmiech najkrótszą, najprostszą jest drogą do szczęścia, do ludzkich serc. Świat się piękniejszy otworzy przed Tobą, gdy tylko uśmiechniesz się”. Zatem: UŚMIECHAJMY się do siebie w te piękne Święta Bożego Narodzenia i cały nachodzący, nowy rok 2022r. !

Świąteczne Życzenia Pani Prezes znajdziecie pod tym linkiem: https://www.youtube.com/watch?v=40m3F0KVUIY

Korzystając z okazji serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy przynieśli do biura Stowarzyszenia własnoręcznie robione świąteczne kartki. Wysłaliśmy ponad 400 życzeń i podziękowań do naszych Darczyńców i Ludzi Dobrej Woli i jeszcze sporo nam kartek zostało. Będą na przyszły rok 🙂 Zobaczcie, jakie piękne kartki popłynęły do naszych Przyjaciół, Darczyńców, Znajomych. Wszystkim za ten wielki odzew i piękne kartki: Bardzo dziękujemy!

PS. Jeśli nie znajdziecie na zdjęciach swoich kartek to tylko dlatego, że od razu zostały wysłane i nie zdążyliśmy zrobić zdjęć. 🙂

Podobne posty

Twoja opinia