Przed nami kolejny weekend, tym razem o wiele spokojniejszy, niż poprzedni. Jedynie w sobotę od godziny 9.00 zapraszamy panów do różnych prac wewnątrz budynku.

Za to ubiegły weekend był pełen różnych atrakcji. Już w piątkowy wieczór odwiedzili nas Doktorzy z Fundacji Dr Clown, by razem bawić się i wróżyć na zabawie andrzejkowej. Było miło, wesoło i kolorowo. Bardzo dziękujemy Fundacji Dr Clown za odwiedziny i zapraszamy ponownie.

W sobotnie przedpołudnie w Centrum zjawiło się 5 panów. Konrad z Jurkiem w kotłowni kończyli prace przy murkach. Piotr uruchamiał instalację grzewczą w budynku. Marian i Zbigniew kontynuowali prace nad modernizacją instalacji oświetleniowej w sali popielatej. W przerwie jedli pyszną zupę pomidorową przygotowaną na piątkowych zajęciach.

Po południu do Centrum Aktywności i Rehabilitacji przybyło kilka mam oraz Emilka B, Ewa i Julka, by razem robić kartki świąteczne dla naszych Darczyńców. Zobaczcie sami, jakie wyczarowały cuda z papieru, jak pięknie im te kartki wyszły. Mamy nadzieję, że i naszym drogim Darczyńcom te kartki się spodobają, przyniosą trochę radości i zachęcą do dalszego wsparcia naszego Stowarzyszenia. 🙂 Wszystkim paniom serdecznie dziękujemy za poświęcony czas.

W niedzielę spotkaliśmy się po raz kolejny na GRUPIE WSPARCIA. Przyjechała mama Halinka z Wojtusiem z Tułowic, mama Aleksandra z Kasią i Gosią z Opola Groszowic oraz mama Aneta z Polą i Hanią ze Zdzieszowic. Pyszne rogaliki Halinki i ciasta mam jak zawsze królowały na stole. Miejsca teraz sporo, dzieciom się nie nudziło, pomysły na zabawy miały wszelakie. A mamy, jak to mamy, nie umiały się nagadać. Czas oczywiście za szybko upłynął, ale fajnie było się w końcu zobaczyć. Bardzo szkoda tylko, że nie było nas tam więcej. To też czas dla naszych maluchów, miło patrzeć jak mają ze sobą kontakt. Tak przecież rodzą się nowe przyjaźnie. Trzymamy kciuki za lepszą frekwencję następnym razem i do zobaczenia już w nowym roku.

Podobne posty

Twoja opinia