Grudzień w TRISO zapowiada się już świątecznie, Mikołajowo, wesoło.

Już w najbliższą sobotę, 9 grudnia zapraszamy na zabawę ze św. Mikołajem do Chrząstowic. Będziemy na Was czekać w świetlicy Samorządowej przy ul. Dworcowej 1 o godzinie 10.00.

W środę, 20 grudnia zapraszamy do Centrum przy ul. Jagiellonów 53 na godzinę 15.30 do wspólnego dekorowania pierników, budynku Centrum i ubierania choinki razem z wolontariuszami z PSP nr 20.

W piątek 29. grudnia, już po świętach gorąco zapraszamy wszystkie muzykujące i śpiewające rodziny oraz solistów grających na różnych instrumentach na wspólne kolędowanie, śpiewanie świątecznych piosenek, tańce i świąteczny poczęstunek. Zaczynamy punktualnie o godzinie 16.30. A kto może – niech przyjdzie trochę wcześniej, już na 16.00, by pomóc ustawić stoły, krzesła, nakryć do stołu, przygotować i rozłożyć poczęstunek. Mile widziane odświętne, uroczyste ubranie. To będzie taka nasza mała „Triso-Wigilia” 🙂

W każdą środę zapraszamy na grupowe zajęcia rozwijające kreatywność od godziny 15.30-18.00 (UWAGA !: Nie będzie zajęć w śodę 13.12.)

Podobne posty

Twoja opinia