Czas tak szybko biegnie… Kolejne 3 pracowite soboty za nami i znowu przed nami weekend i kolejna sobota. Serdecznie zapraszamy panów od godziny 9.00 – tych , którzy chcą, którzy mogą.

We wszystkie soboty listopada – 4, 11 i 18 na Jagiellonów od rana pracowało kilku Panów, bo choć budynek jest już odebrany i odbywają się w nim różne zajęcia- to wciąż jeszcze pewne rzeczy wymagają wykończenia, uzupełnienia, czy po prostu wykonania.

I tak w sobotę, 4 listopada – 4 Panów obecnych na Jagiellonów – wykonywało opaskę wokół budynku, pracowało przy serwerze, przenosili i wykonywali kolejne gniazdka sieciowe, bo trudno było wcześniej dokładnie przewidzieć, gdzie będą potrzebne. Został też opróżniony zbiornik deszczówki po obfitych ulewach oraz rozpakowano i przygotowano drabiny, które właśnie do nas dotarły. Proste prace, ale też trzeba je wykonać, też wymagają poświęcenia czasu i same się nie zrobią …

W kolejne soboty listopada naprawiono uszkodzone drzwi do toalety, dorobiona została pólka w szafce w rejestracji, powieszona tablica informacyjna. W sobotę, 18 listopada od rana było znowu 4 Panów: Konrad, Jerzy, Marian i Zbigniew – kleili płytki gresowe w kotłowni na murkach wokół pomieszczenia, modernizowali instalację elektryczną, rozpakowali i wstępnie ustawili witrynę w przedsionku kuchennym.

Bardzo dziękujemy za obecność Panów i poświęcony czas. Mamy świadomość, że własny dom – to także obowiązki, to ciągłe dbanie o dobre funkcjonowanie, ulepszanie, bieżące usuwanie usterek.

Dziękujemy też paniom za przygotowanie ciepłych, pysznych i pożywnych zup dla panów na sobotnie przedpołudnia.

Zapraszamy wszystkich chętnych w najbliższą sobotę, 25 listopada już od godziny 9.00

Naszym drogim Paniom przypominamy, że o godzinie 15.00 spotykamy przy wspólnym robieniu świątecznych kartek. Zapraszamy!

Poprzedni postNastępny post

Podobne posty

Twoja opinia