Drodzy Wolontariusze! Dziękujemy i zapraszamy!

Dziś wszyscy Wolontariusze obchodzą swoje święto. Dziś, 5 grudnia to Międzynarodowy Dzień Wolontariusza. Jest to dla nas ważny i szczególny dzień.

Wszystkie osoby współpracujące z naszym Stowarzyszeniem były i są dla nas ogromnym wsparciem, pomocą i radością.

Kochani Wolontariusze, w dniu Waszego święta składamy najlepsze życzenia zdrowia, pomyślności, wielu sukcesów i samych radosnych dni.

Dziękujemy za Wasze zaangażowanie, trud, bezinteresowne niesienie pomocy drugiemu człowiekowi i poświęcony czas – najpiękniejsze co możemy dać innym. Nigdy nie odmawiacie pomocy i wiemy, że zawsze możemy na Was liczyć.

Serdecznie zapraszamy wszystkich, którzy mają odrobinę wolnego czasu, który chcieliby poświęcić naszym dzieciom i młodzieży. Może już jutro, w środę 6 grudnia ? Przyjdźcie do nas! Zapraszamy od godziny 15.00-18.00 na grupowe zajęcia rozwijające kreatywność. Do naszego nowego Centrum w Opolu, przy ul. Jagiellonów 53. Nie potrzeba żadnych umiejętności ani zdolności. Wystarczy po prostu być ! 🙂

A jeśli nie możecie być z nami jutro, to zapraszamy do kontaktu z p. Roksaną – nr tel. 884 088 902 i przyjdźcie wtedy, kiedy będziecie mogli. 🙂

Podobne posty

1 Komentarz

Twoja opinia