Ostatnie 3 tygodnie – ZAPRASZAMY!

Równo 3 tygodnie pozostały do oficjalnego otwarcia naszego Centrum.

ZAPRASZAMY! Wszystkich do… POMOCY.

Nie tylko w soboty. ale CODZIENNIE! od godziny 15 do 20.00 zapraszamy, by wpaść choćby na chwilę i pomóc. Złożyć szklarnię, powiesić akcesoria w toaletach, szafki, lustra w gabinetach i tablice dla dzieci, zamontować rolety w oknach, umyć okna, zabawki, podłogi, szafki. Przenieść meble na swoje miejsca. Powybierać gruz i kamienie z ziemi, posiać trawę przed domem, czy nawet przyjechać tylko po to, by podlać trawę, która jest już posiana i posadzone kwiatki.

Nasi Panowie w tym tygodniu byli niemal codziennie, od rana do wieczora w upale porządkowali teren przed domem, układali mur od strony sąsiada, kończyli elektrykę podłączali klimatyzację i wodę. Na prawdę bardzo dużo w tym tygodniu robót zostało wykonanych.

Dziękujemy bardzo wszystkim Panom: Józefowi (był codziennie od 8 – 18.00), Piotrowi, który nie tylko na budowie, ale załatwił też w tym tygodniu mnóstwo dokumentów w różnych instytucjach, niezbędnych do odbioru Domu. Dziękujemy Panom: Jerzemu, Konradowi, Marianowi, Bartkowi, Wiesławowi i Zbigniewowi.

Gorąco zapraszamy wszystkich! Choćby na godzinę, dwie. Pracy naprawdę, zwłaszcza tej prostej i porządkowej jest jeszcze sporo.

Za sobotnie kanapki dziękujemy Paniom – Wolontariuszkom od dr Teresy, i p. Asi, mamie Szymona.

Podobne posty

Twoja opinia