„Męska sobota”- Zapraszamy!

Kolejna sobota za nami i następna już szybko się zbliża 🙂

Serdecznie zapraszamy w najbliższą sobotę na budowę, jak zwykle będziemy na Państwa czekać.

W ubiegłą sobotę, 25 lutego- było 7 Panów: Konrad, Jerzy, Piotr, Józef, Marian, Wiesław i Zbigniew – ze stałej Ekipy. Tym razem, mimo nienajlepszej pogody- większość prac prowadzona była na zewnątrz. Teren został przygotowany do postawienia nowego ogrodzenia. Zostały usunięte dwa słupy, które stały na granicy naszej działki, podparta ta część, która została oraz usunięto stare ogrodzenie od strony ogrodu.

Firmy kontynuowały prace ziemne, została już ułożona część kostki brukowej na podjeździe i przy wejściu do budynku, a pomieszczenie pod piwnicą otrzymało nowy regał.

Po ciężkiej pracy – zasłużony odpoczynek przy kawie i kanapkach, które w tą sobotę przygotowała Pani Rozalka. Były przepyszne i wszystkie zjedzone 🙂 Bardzo dziękujemy! Zapraszamy kolejne panie do przygotowania posiłku dla panów.

Podobne posty

3 Komentarzy
  1. Józef

    Hehe. Już wiem jak robić komentarze. Pani Prezes, poproszę o zdjęcia ścian w piwnicy, te zrobione przez Pana Konrada. Takie perełki należy eksponować 😁👍. Wszyscy zasługują na wieczne pochwały włącznie z naszym kierownikiem budowy 👊 ale te ściany …… majstersztyk.

    1. Dzięki, dzięki, ale ja nie mam tych zdjęć. Zresztą żadnych zdjęć z tej i ubiegłej soboty nie mam. I bardzo proszę o przysłanie mi ich, to natychmiast będzie nowy post. Czekam na zdjęcia na mail: prezes@triso.eu Pozdrawiam i Dziękuję! Bo JAK NIE WY TO KTO?

  2. Józef

    Pogoda paskudna. Ekipa zaje…fajna. Jak to w Kiepskich w kibelku na ścianie było napisane??? W KUPIE SILA 😁💪 i jak to było śpiewane??? BO JAK NIE MY TO KTO…

Twoja opinia