Prosimy, przekaż nam 1,5 % podatku

To nic nie kosztuje- a dla nas ma ogromną wartość. W tym roku każdy podatnik może przekazać aż 1,5 % na wybraną Organizację Pożytku Publicznego.

Także i nasze Stowarzyszenie posiada status OPP . Wystarczy tylko w odpowiednim miejscu w PIT wpisać nasz nr KRS : 0000072761 – resztę już zrobi i pieniądze przekaże Urząd Skarbowy.

Gorąco i serdecznie prosimy o wybranie naszego Stowarzyszenia i przekazanie naszej organizacji 1,5 % podatku. Zebrane w ten sposób fundusze przeznaczymy na rehabilitację naszych dzieci (wkład własny do projektu), na warsztaty i dokończenie remontu naszego Domu. W wakacje planujemy przeprowadzkę do nowych pomieszczeń i każdy grosz, każda złotówka będzie na wagę złota. By utrzymać dom, by wystarczyło na opłaty, ogrzewania i prowadzenie różnych zaplanowanych zajęć, terapii i spotkań.

Serdecznie prosimy, przekażcie Państwo swoim znajomym i bliskim naszą prośbę i wpiszcie w swoich zeznaniach podatkowych nasz nr KRS: 0000072761.

Jeśli ktoś nie wie, jak wypełnić PIT- zapraszamy do biura Stowarzyszenia – chętnie pomożemy. nr tel do p. Marioli: +48 733 942 982

Ponadto w marcu i kwietniu w KAŻDY czwartek od 15.30 do 17.00 w Centrum Dialogu Obywatelskiego w Opolu, ul. Damrota – sala na parterze nr 4. będzie można bezpłatnie rozliczyć swój PIT- zapraszamy!

W sprawie ustalenia terminu można pisać na adres ngo@um.opole.pl lub dzwonić 77 44 61 944.

Bardzo liczymy na Państwa i już dziś bardzo serdecznie DZIĘKUJEMY!

Poniżej zamieszczamy wzory jak wypełnić PIT i oświadczenie dla rencistów i emerytów oraz gotowe do pobrania i wydrukowania oświadczenie dla rencistów i emerytów, które po wypełnieniu należy przesłać do odpowiedniego Urzędu Skarbowego lub przynieść do naszego biura przy ul 1-go Maja 9 pok. 93.

Podobne posty

Twoja opinia