Bal Karnawałowy’23 – część 2

VI Charytatywny Bal Stowarzyszenia TRISO należał do bardzo udanych. Kolejny rekord liczby Gości został pobity. Bawiło się równo 100 gości, i to nie tylko z Opola i województwa opolskiego, ale z całej Polski. Na bal przyjechali Goście z Krakowa, Częstochowy, Wrocławia, Warszawy, Kłobucka i Kostrzyna nad Odrą. Byli członkowie Stowarzyszenia TRISO, ich rodziny, znajomi, przyjaciele i przyjaciele przyjaciół 🙂 . Bal zaplanowano do godziny 3.00 nad ranem i chyba nikt się nie spodziewał, że o 3 godzinie będzie jeszcze pełny parkiet Gości. To chyba samo za siebie mówi – jak dobrze się bawiliśmy i jak było nam razem dobrze 🙂 Całe szczęście, że nikt z obsługi hotelu nie kazał nam natychmiast o 3.00 zakończyć zabawę. Dzięki temu nasz Bal przedłużył się o prawie półtora godziny. Ostatni goście opuścili hotel przed 5.00 rano.

Jeszcze raz Wszystkim bardzo dziękujemy i zapraszamy na kolejny Bal naszego Stowarzyszenia – być może wcześniej niż za rok. Wstępnie już została zarezerwowana sala na sobotę 30 września. Liczymy, że uda się nam wtedy zakończyć remont naszego domu i zaprosić wszystkich Państwa na wielki Bal z tej okazji.

Będziemy także bardzo wdzięczni, jeśli już od dziś zaczniecie ciepło myśleć o kolejnym Balu Karnawałowym i o fantach, które moglibyście nam podarować, czy jak by to młodzież powiedziała: „załatwić” 🙂 Już dziś serdecznie za wszystko dziękujemy. W razie pytań i wątpliwości prosimy o kontakt z p. Prezes nr tel/: 500 611 595.

Podobne posty

Twoja opinia