Drogie Panie! Teraz Wy- zapraszamy!

No i nadszedł wreszcie ten czas! Wreszcie możemy i bardzo gorąco zapraszamy PANIE na naszą budowę.

Już w najbliższą sobotę, 21 stycznia ( i kolejne) od godziny 9.00 będziemy na Panie czekać. Przypominamy adres: Opole, ul. Jagiellonów 53.

Strasznie się nakurzyło i pobrudziło po tych wszystkich męskich pracach. Jest wiele do zrobienia. Umycie szafek na parterze i piętrze, klatki schodowej, poręczy, podłóg w całym budynku, okien, kaloryferów, drzwi, także tych wewnętrznych i mnóstwo innych porządkowych prac. Prosimy, przywieźcie ze sobą wiadra, szmaty, rękawice i preparaty do mycia i czyszczenia. W miarę możliwości prosimy o wcześniejsze zgłoszenie swojej obecności do p. Marioli lub do p. Prezes (im szybciej- tym lepiej) . Zachęcamy też do przywiezienia jakiegoś małego „co nieco” , by w przerwie było się czym posilić 🙂

Tradycyjnie Panów też zapraszamy na tą „babsko- męską ” sobotę. W ub tygodniu było 7 panów: Piotr, Konrad, Jerzy, Roman, Marian, Wiesław i Zbigniew. Wiesław wymalował całe pomieszczenie -przedsionek kuchni, Piotr obrabiał klapę dymową na poddaszu, szpachlowano ściany, porządkowano pomieszczenia, próbowano też zamontować kabinę prysznicową, ale nawet w trzy głowy – trudno było rozwikłać rysunkowe zagadki z instrukcji 🙂 .

Miło nam także poinformować, że została już zamontowana część mebli na poddaszu. Wyjeżdżający wózek na pomoce, aneks kuchenny i stół w pokoju socjalnym dla terapeutów i rodziców oraz nietypowa szafa aktowa, do której zostały już przeniesione pierwsze książki, czasopisma i artykuły biurowe.

Kanapki w tym tygodniu po raz kolejny przygotowała p. Asia – mama Szymona. Bardzo dziękujemy !

Poprzedni postNastępny post

Podobne posty

Twoja opinia