4 lutego, w sobotę w Teatrze EKOSTUDIO odbędzie się jedyny w tym roku w Opolu KONCERT KOLĘD i PASTORAŁEK w wykonaniu naszej młodzieży grającej na różnych instrumentach oraz zespołu muzycznego pod kierownictwem p. Anny Płaczek. Kolędować też z nami będzie Chór MEDICANTO pod batutą p. prof. Elżbiety Willim. Gorąco ZAPRASZAMY! Wstęp wolny. Początek o godzinie 17.00.

Tak mało mamy ostatnio okazji do wspólnego śpiewania i radości w ogóle. Czas tak szybko leci, że niebawem minie okres śpiewania kolęd i trzeba będzie czekać cały rok, by znowu móc sobie pośpiewać. A przecież nie ma na świecie piękniejszych kolęd niż nasze polskie. W sobotni wieczór Wszystkich Państwa i Państwa znajomych zapraszamy do Teatru EKOSTUDIO https://teatrekostudio.pl/ na Koncert Kolęd i Pastorałek.

Czekamy i liczymy na Państwa obecność. Do zobaczenia 4 lutego!

Kochane Mamy, Babcie, Ciocie i znajome prosimy o przyniesienie ciast, ciasteczek, babeczek. I już dziś bardzo DZIĘKUJEMY za te pyszności!

A kto by chciał już dziś z nami pokolędować 🙂 – to zapraszamy do obejrzenia filmu z Koncertu w ubiegłym roku. https://www.youtube.com/watch?v=9yvSV8LpE9I – dotrwajcie do końca 🙂 mimo dość długiej przerwy od 1.18. 37 minuty. Na zakończenie nie przegapcie jeszcze wspólne „Bóg się rodzi”.

Podobne posty

Twoja opinia