Panowie! czekamy w sobotę od godz. 9.00

Tak bardzo brakuje nam rąk do pracy… Panowie! Zapraszamy! choćby na godzinę, dwie. Ile, kto może. Czekamy na Panów już od godziny 9.00 , ul. Jagiellonów 53. Mamy też informację, że od godziny 10.00 będą z nami Wolontariusze Firmy POLFARMA, którzy będą montować szklarnię. Szklarnia zastała już zakupiona i jest już na budowie, w sobotę będziemy ją montować.

W międzyczasie za nami już 60 i 61 „Męska sobota”. Na budowie byli nasi niezawodni Panowie, na których zawsze możemy liczyć. Z całego serca bardzo im dziękujemy! Panowie: Konrad, Jerzy, Marian, Roman, Wiesław, Józef, dwóch Piotrów – przez kilka godzin, nie tylko w sobotę, wykonują najrozmaitsze prace, których wciąż jeszcze nie brakuje. Przenoszą gniazdka, montują drzwi, szpachlują ściany, silikonują schody, czy po prostu porządkują, noszą kuchenne sprzęty AGD – lodówkę, piekarniki i inne. Nie sposób wszystkiego opisać. Naszym skromnym podziękowaniem są „talony”, które Panowie otrzymali na Jubileuszowej, 60. „Męskiej sobocie”. Chociaż w ten sposób możemy wyrazić naszą wdzięczność.

Pani Julia, mamy Ewy przygotowała kanapki i słodki poczęstunek w sobotę, 12 listopada. A 19 listopada na budowę wielki termos pełen bigosu przywiozła Pani Halina, mama Wojtka. Był tak dobry, że Panowie chętnie brali dokładkę 🙂 Oprócz przepysznego, gorącego bigosu – panowie mieli jeszcze kilkanaście świeżutkich bułeczek i całą blachę rozpływającego się w ustach- jabłecznika. Obu Paniom: Julii i Halinie – bardzo dziękujemy!

I zapraszamy kolejne panie, które mogłyby „dokarmić” naszych panów już w najbliższą sobotę. Na zgłoszenia czekamy do piątku, do godziny 18.00 do p. Marioli lub p. Prezes.

Podobne posty

Twoja opinia