Zanim o przeprowadzce – to czym prędzej jeszcze zapraszamy wszystkich chętnych Panów na najbliższą „Męską sobotę” . 5 listopada czekamy na panów tradycyjnie od godziny 9.00 na budowie w Opolu, przy ul. Jagiellonów 53.

Teraz już możemy spokojnie opisać, co działo się w ostatnią sobotę, tj. 29 października. Na budowie od rana było 7 Panów i… jedna Pani. Wielkie brawa dla Pani Rozalii ! Posprzątała i umyła podłogi na całym poddaszu, piętrze i klatce schodowej. Panowie: Roman, Konrad, dwóch Piotrów, Wiesław, Józef i Zbigniew kontynuowali wcześniej rozpoczęte prace. Szpachlowali ściany (oj, dużo tych ścian w tym naszym domu 🙂 ) , uzupełniali ubytki w sufitach, naprawiali kafelki w łazienkach, osadzali drzwi na parterze, gipsowali ściany w piwnicy i wiele innych drobnych i nie tylko, prac wykonywali. Po południu, dzięki niezastąpionemu p. Wiesławowi, który zorganizował auto dostawcze – zostały przetransportowane pierwsze sprzęty kuchenne i zakupy, które od 2018r czekały na swój czas w piwnicy u p. Prezes. Lodówka, piekarniki, rowery, kosz do koszykówki, kuchenny robot, wałkownica, dwa okna dachowe i kilka innych kartonów ze sprzętem. Całe auto zostało zapakowane i wszystkie te rzeczy pojechały do nowego domu. Okno zostało już zamontowane do łazienki na piętrze, sprzęt jeszcze nie rozpakowany, czeka na odpowiedni czas. Bardzo dziękujemy trzem Panom, którzy przyjechali, by pomóc załadowywać i nosić kartony ze sprzętem. Dziękujemy też naszym Panom – Wiesławowi, Piotrowi i Zbigniewowi, którzy zostali dłużej, by pierwsza przeprowadzka mogła już się odbyć i potrzebne rzeczy mogły się już znaleźć na budowie.

Zapraszamy Panów na kolejne „Męskie soboty”, a panie prosimy o przygotowanie posiłków i przekąsek oraz zgłaszanie tej chęci do piątku, do godz. 18.00. W ubiegłą sobotę o kanapki zadbała Pani Prezes …

Poprzedni postNastępny post

Podobne posty

Twoja opinia