Na aukcji w Poznaniu zostały sprzedane wszystkie (!) obrazy, które były wystawione na licytację!

Charytatywna Aukcja, z której cały dochód przekazany został na działalność statutową Fundacji „BARDZIEJ”, odbyła się w przepięknych wnętrzach Pałacu Działyńskich w Poznaniu w czwartek, 20 października. Wcześniej w hallu na parterze podziwiać można było wystawę wszystkich prac, które zostały wykonane podczas plenerów malarskich na turnusach w Nadziejewie. Był to też czas, kiedy można było bliżej przyglądnąć się obrazom, upatrzeć sobie i wybrać ten jedyny, który potem kupić na licytacji. Na aukcję wybrano 20 prac, których autorami były osoby z niepełnosprawnościami z Zakopanego, Bielska -Białej i z naszego stowarzyszenia. Aukcja rozpoczęła się o godz. 17.20 i od samego początku emocje były wielkie. Wszystkie obrazy zostały kupione i znalazły nowych właścicieli. Prace, które nie znalazły się na licytacji można było kupić potem, w hallu. A przyznać trzeba, że i one sprzedawały się bardzo dobrze. Na „Czarnego psa” namalowanego przez Martynkę – było kilku chętnych. Obraz został zaraz po zakończeniu aukcji sprzedany. Wszystkie obrazy namalowane przez naszą młodzież: Szymona, Michała, Marka, Kasię, Ewę, Martynkę i dwie Emilki – zostały wylicytowane i sprzedane. Zresztą, jak wszystkie inne obrazy wystawione na licytację. Gratulujemy autorom wszystkich prac i dziękujemy Sponsorom.

Bardzo się cieszymy i gratulujemy Fundacji „BARDZIEJ” z Kórnika. To był wspaniały pomysł, a jego realizacja piękna i bardzo profesjonalna.

Dziękujemy, za zaproszenie nas na turnus do Nadziejewa.

Dziękujemy za zorganizowanie pleneru malarskiego w Nadziejewie.

Dziękujemy, że mogliśmy być cząstką tego wspaniałego wydarzenia, jakim był wernisaż wystawy i Aukcja Charytatywna.

Zapraszamy Państwa do fotorelacji poniżej oraz relacji na Fb Fundacji „Bardziej” https://www.facebook.com/fundacjabardzieji „Wielkie serce” https://www.facebook.com/wielkiesercebielsko . Będziecie tam mogli zobaczyć m.in. fragment licytacji, mnóstwo różnych zdjęć, wszystkie obrazy i krótkie notki o ich autorach oraz posłuchać Poloneza A- dur F. Chopina w wykonaniu profesora Akademii Muzycznej w Poznaniu zagranego podczas Aukcji.

Podobne posty

Twoja opinia