Drodzy Panowie, zbliża się kolejny weekend i kolejna sobota. Serdecznie zapraszamy od godz. 9.00 na budowę przy ul. Jagiellonów 53. Czekamy na Panów!

W sobotę, 24 września było tylko 6 Panów. Można by powiedzieć, tych , co zawsze, ze stałej EKIPY. Panowie: Jerzy, Marian, Wiesław, Piotr, Roman i Zbigniew swój czas i sobotnie przedpołudnie poświęcili na budowie. Pan Jerzy odebrał zaległe podziękowanie z okazji 50. „Męskiej soboty”. Z dobrze poinformowanych źródeł wiemy też, że w tygodniu na budowie był jeszcze Pan Józef, który po raz kolejny sam wykonał kawał dobrej roboty. Wciąż jeszcze przygotowujemy ściany do malowania, zostały wymienione i zamontowane drzwi do dużej sali rehabilitacyjnej. Nadal „zatykane” są dziury w suficie po montażu urządzeń p poż. Sprzątamy teren wokół domu. Zostały wywiezione gałęzie ze ściętego w ub roku drzewa, pozostałe dachówki ułożone na palety. Wciąż z pracami posuwamy się do przodu. Ale gdyby tak było nas więcej…

Poczęstunek i małe, słodkie co nieco w ubiegłą sobotę zabezpieczyła Pani Anna, mama Natalki i żona Pana Piotra 🙂 . Bardzo serdecznie dziękujemy!!! i czekamy na zgłaszanie kolejnych pań na kolejne soboty.

Podobne posty

Twoja opinia