Zapraszamy! Czekamy! Liczymy na Was!

I znowu czekamy na Panów w najbliższą sobotę, 10 września, na budowie od godz. 9.00.

Tydzień temu na budowie było 7 Panów ze stałej EKIPY. Panowie: Roman, Konrad, Marian, Wiesław, dwóch Piotrów i Zbigniew od rana zabrali się do pracy. Osuszali ściany w piwnicy, kafelkowali łazienkę na piętrze, czyścili fugi i zewnętrzną stolarkę. Pan Wiesław malował ściany kuchni, bo Stolarz Piotr z Firmy B-KRNAG – obiecał, że jeszcze we wrześniu zamontuje nam zrobione na wymiar meble :-).

Ta ostatnia sobota była wyjątkowa, bo to była „50-ta” taka sobota ! Pięćdziesiąt razy na budowie spotykali się Panowie, by pracować i wykonywać prace, które za każdym razem, co tydzień przybliżają nas do zakończenia remontu i upragnionej przeprowadzki. Panowie! Jesteśmy bardzo wdzięczni i dziękujemy za poświęcony czas, za Waszą obecność i niesamowitą konsekwencję w działaniu. Doceniamy i bardzo się cieszymy, bo dzięki Waszej pracy i zaangażowaniu – nasze marzenia o wspólnym DOMU stają się coraz bardziej realne i bliskie.

W ubiegłym tygodniu kolejne firmy kontynuowały też swoje prace, między innymi odwodnienia budynku. Rozpoczęła się także budowa zadaszenia tarasu. Kanapki na tą uroczystą, 50-tą „Męską sobotę” przygotowała Emilka z mamą 🙂 . Bardzo dziękujemy!

Podobne posty

Twoja opinia