Z każdym tygodniem jesteśmy już coraz bliżej zakończenia remontu i przeprowadzki do naszego nowego Domu. To w bardzo dużym stopniu dzięki zaangażowaniu kilku Panów, którzy niemal co tydzień ( a często także i częściej, bo w tygodniu) przychodzą co sobotę, poświęcają swój czas i siły. To zgrana już EKIPA 9 Ojców i jednego Dziadka. Panowie: Jerzy, Roman, Marian, Wiesław, dwóch Piotrów, Zbigniew, Józef, Sebastian i Konrad. Zawsze można na nich liczyć. Z całego serca Panom DZIĘKUJEMY!

W ostatnią sobotę na budowie było 6 Panów: Konrad, Jerzy, Roman, Wiesław, Marian i Zbigniew. Panowie Roman i Jerzy przygotowywali pomieszczenie, gdzie będzie kuchnia, do malowania i by we wrześniu mógł tam wejść stolarz i zabudować meblami. Mamy już projekt kuchni i obietnicę wykonania jej zupełnie za darmo dzięki dobroci i życzliwości Pani Moniki, Firma B-KRANG w Opolu. Już dziś bardzo dziękujemy! P. Konrad dokończył układać kafelki w łazience, zakończono już montaż brodzika. P. Marian czyścił fugi w pomieszczeniu- rejestracja, by można było już fugować. P. Wiesław łatał dziury po montażu zabezpieczeń p poż. Pan Zbigniew nad wszystkim czuwał i doglądał. Jeszcze raz bardzo Panom dziękujemy!

W ubiegłym tygodniu prace rozpoczęła firma, której zadaniem będzie na nowo ułożenie kostki brukowej, wykonanie podjazdu. Zaraz potem na budowę wchodzi kolejna firma, która wykona zadaszenie nad tarasem, barierki i podłogę na tarasie. We wrześniu będzie też definitywnie zakończony dach, rynny, okno dachowe w łazience na górze. Potem jeszcze ogrodzenie i jest już ogłoszony kolejny przetarg na resztę robót. Rozwiązanie konkursu na projekt aranżacji wnętrz, zamówienie mebli. Dzięki Fundacji Leroy Merlin niemal zakończony jest już montaż mebli w pomieszczeniu – świetlicy na piętrze. Zostanie jeszcze zagospodarowanie terenu, wykonanie siłowni zewnętrznej i placu zabaw. Jeśli nam nic już nie przeszkodzi, to do końca roku lub najpóźniej w pierwszym kwartale przyszłego roku remont będzie zakończony. Trzymajcie kciuki, by tak się stało. 🙂

Kanapki dla panów w ubiegłą sobotę przygotowała P. Prezes. To taki urodzinowy prezent dla Panów… Bo po raz kolejny żadna z pań nie mogła poświęcić chwili, by przygotować posiłki.

W najbliższą sobotę NIE zapraszamy na budowę, bo jedziemy na tydzień do Nadziejewa.

Czekamy na Panów w sobotę, 20 sierpnia i na panią, która zechciałby przygotować kanapki lub cokolwiek innego dla panów.

Podobne posty

Twoja opinia