Nasza młodzież na obozie, a naszych Panów zapraszamy na kolejną „Męską sobotę”. Jak zwykle czekamy na Panów w najbliższą sobotę, 9 lipca od godz. 9.00 w Opolu, ul. Jagiellonów 53.

W ubiegłą sobotę przyszło 6 Panów: Piotr, Konrad, Wiesław, Marian, Roman i Zbigniew. Kontynuowali prace glazurnicze, porządkowe i ponownie odkopane były fundamenty, bo jeszcze raz woda wdarła się do piwnicy 🙁 . Panowie przyjeżdżali także w tygodniu, a p. Józek był nawet w niedzielę. Wszystkim Panom serdecznie dziękujemy!

Kanapki i kawę zapewniła Pani Prezes (bo Emilka jest na obozie 🙂 ).

W ubiegłym tygodniu kolejne Firmy zakończyły prace zgodnie z podpisanymi umowami. Zakończono montaż instalacji przeciwpożarowej, instalacji elektrycznej oraz rozpoczęły się prace brukarskie. Będzie nowy podjazd i wejście do domu. Gotowa winda czeka już tylko na odbiór przez Urząd Dozoru Technicznego. Przypominamy, że dofinansowanie na pokrycie remontu i wszystkich tych wyżej wymienionych prac uzyskaliśmy z Funduszy Unii Europejskiej. https://www.facebook.com/EuropejskieOpolskie

Gorąco zapraszamy wszystkich chętnych Panów od godz. 9.00 a chętną panią prosimy o zgłoszenie się do przygotowania kanapek.

Poprzedni postNastępny post

Podobne posty

Twoja opinia