Upały nam nie straszne – zapraszamy!

W najbliższą sobotę ma być trochę chłodniej – więc wszystkich Panów serdecznie zapraszamy na budowę. Od godz. 9.00 będziemy na Panów czekać w Opolu, przy ul. Jagiellonów 53.

W ubiegłą sobotę, była to już 41. „Męska sobota” a na budowie pojawiło się 7 Panów, którzy to sobotnie przedpołudnie spędzili na budowie. Panowie: Piotr i Wiesław kończyli i betonowali wejście pod taras. Panowie Konrad i Piotr układali brakujące kafelki przy wejściu do windy, przygotowywali kolejne pomieszczenie, tym razem recepcję- do kafelkowania. Panowie Jerzy i Roman wyrównywali otwory drzwiowe w piwnicy, p. Zbigniew – poprawiał kafle na klatce schodowej i jak zwykle wszystkiego doglądał i nad wszystkim czuwał. Bardzo naszym wspaniałym Panom – dziękujemy!

Kanapki i w tym tygodniu przygotowywała Emilka, tym razem ze swoją babcią. Bardzo Paniom dziękujemy! Panowie mówili, że bardzo im te kanapki smakowały i zjedli z dużym apetytem :-).

Gdyby któraś z Pań mogła przygotować kanapki dla panów w najbliższą sobotę – to prosimy o zgłoszenia do godz. 18.00 w piątek do p. Marioli lub do p. Prezes.

Podobne posty

Twoja opinia