38. „Męska sobota”- Zapraszamy!

Kochani Mężczyźni! Zapraszamy serdecznie na kolejne spotkanie przy pracy i w miłym towarzystwie na budowie, w sobotę, 4 czerwca. Czekamy na Panów od godz. 9.00 na dowolnie długi czas.

W ubiegłą, ostatnią sobotę maja, na budowie byli Panowie: Marian, Jerzy, Wiesław, Piotr, Józef i Zbigniew. Na chwilę odwiedził nas p. Konrad. Ze względów zdrowotnych nie może teraz przychodzić pracować, ale bardzo miło było się spotkać i porozmawiać. Poczęstunek po raz kolejny zapewniły Panie Nauczycielki PSP nr 20 w Opolu – Wolontariuszki od p. dr Teresy. Profesjonalnie, z dwoma dużymi termosami. W jednym- herbata, w drugim – kawa. Pełne siatki kanapek, ciasteczka, czekoladki. Bardzo dziękujemy!

I zapraszamy kolejne panie do zgłaszania się i zapewnienia naszym panom poczęstunku na budowie w sobotę, 4 czerwca. Chętne panie prosimy o kontakt z p. Mariolą lub p. Prezes najpóźniej do piątku, 3 czerwca, do godz. 18.00

Dla ciekawych- kilka zdań opisujących zakres prac naszych wspaniałych Panów w sobotę maja. Pan Józek z Ekipą (czyli p. Piotrem i p. Marianem) pracowali na zewnątrz przy zejściu do pomieszczenia pod tarasem. Nawet deszcz im nie przeszkadzał (!). Pan Wiesław w towarzystwie p. Jerzego i Zbigniewa – szukali miejsca niedrożnego kanału wentylacyjnego. Musieli zrobić kilka dziur w ścianie, by znaleźć dokładne miejsce zatkania kanału. Od razu udało się udrożnić wentylację. Panowie Piotr i Marian poza pracami przy tarasie, przygotowywali otwory przy drzwiach do windy, by zamurować, to co niepotrzebne. Bardzo dziękujemy wszystkim Panom za poświęcony czas i pracę.

Na budowie od ponad tygodnia trwają prace instalacji elektrycznej i przygotowawcze do p poż.

Zapraszamy wszystkich innych panów, ojców, braci, dziadków, przyjaciół i znajomych, którzy chcieliby nam pomóc. Czasem trudno nam uwierzyć, że z liczącego ponad 100 członków Stowarzyszenia, tylko 9 panom zależy, by ten nasz dom jak najszybciej wykończyć i oddać w użytkowanie naszym dzieciom i nam samym. Jeszcze raz gorąco zapraszamy!

Podobne posty

Twoja opinia