W piątek, tydzień temu, po zajęciach muzycznych – odbyło się nasze pierwsze w tym roku i prawdopodobnie jedyne przed wspólnym wyjazdem – spotkanie przed obozowe. Byliśmy niemal w komplecie. Uczestnicy, wolontariusze i kadra. W sumie równo 20 osób i w tym miejscu ogłaszamy, że nie ma już wolnych miejsc na tegoroczny obóz= warsztaty edukacyjne do miejscowości Stegna k. Gdańska.

W naszej obozowej grupie kilka osób było zupełnie nowych. Mateusz, który przyjechał ze swoją mamą aż z Rzeszowa, wolontariuszki Paulina i Marta, wolontariusz – Patryk oraz obozowa kadra: Pani Agata i kierownik obozu – p. Mirosław. Szybko się poznaliśmy i polubiliśmy. Tańczyliśmy, śpiewaliśmy. Nie możemy się już doczekać wyjazdu. A tu jeszcze cały miesiąc przed nami 🙁

Bardzo dziękujemy WSZYSTKIM, którzy zaangażowali się, by pomóc nam znaleźć wolontariuszy i kadrę. Dziękujemy ks Łukaszowi – za wolontariuszy, p. Naczelnik Krystynie D – za wychowawcę, p. Agatę; a p. Dyrektor Bożenie M. dziękujemy za podpowiedź i przekonanie pana Mirosława, by był kierownikiem naszego obozu. Bez Państwa pomocy trudno byłoby nam zorganizować letni wyjazd dla naszej młodzieży. A przecież ta nasza kochana młodzież czeka na tej wyjazd cały rok!

PS. Przypominamy rodzicom o dostarczeniu do p. Prezes ( można skan wysłać mailem) wypełnionych Kart uczestników oraz warunków uczestnictwa warsztatów. Termin oddania dokumentów minął w piątek, 27 maja.

Podobne posty

Twoja opinia