„Męska sobota” – zapraszamy i czekamy

Święta, święta i … po świętach 🙂

Po krótkiej świątecznej przerwie – wszystkich Panów zapraszamy już w najbliższą sobotę, tj. 23 kwietnia. Jak zwykle czekamy na Panów od godz. 9.00. Można przyjść już na godz. 9.00 lub później na dowolnie długi czas. Kto, ile może.

W ostatnią męską sobotę, 9 kwietnia – było 6 Panów. Pan Konrad i Piotr, p. Marian i drugi Piotr, p. Jerzy i Zbigniew. Panowie: Konrad i Piotr kontynuowali układanie kafelek w holu głównym, Panowie Marian, Jerzy i drugi Piotr- betonowali posadzkę w pomieszczeniu pod tarasem. Może się komuś wydawać, że długo trwają te prace pod tarasem. Ale trzeba to zrobić raz a porządnie, żeby na długo wystarczyło i nie trzeba było poprawiać. W tygodniu, dzięki uprzejmości i darowiźnie FIRMY DMF Doors https://www.dfm-polska.com/ – przywiezione już zostały drzwi p. poż. do tego pomieszczenia i po niedzieli będą już montowane. Musimy się trochę spieszyć, bo trzeba przenieść wszystkie rzeczy, które leżą w szybie windy, by ten (szyb) – opróżnić. Mamy bowiem informację, że winda jest już gotowa (!) i czeka na zamontowanie. Jeśli więc któryś z Panów nie czuje się na siłach, by wykonywać typowe prace budowalne- to zapraszamy w sobotę do przenoszenia i posprzątania w szybie windy. Znajdzie się praca dla każdego. Wystarczy przyjść. 🙂

W sobotę, 9 kwietnia o posiłki i kawę dla panów – zadbała Pani Ksenia, bratowa Emilki Ł. Bardzo dziękujemy! A że była to ostatnia sobota przed świętami- więc dla każdego pana „zajączek” przygotował świąteczny upominek, jako wyraz naszej wdzięczności za poświęcony czas i zaangażowanie.

Nieustająco zachęcamy panie do zgłaszania się, by przygotować ok. 20 kanapek i/ lub innych przekąsek dla panów. Wydaje się że nie jest to zbyt wielki wysiłek przygotować 20 kanapek i przywieźć ok godz. 10-11 na budowę. A jednak… Miłe Panie, nie dajcie się prosić i zgłaszajcie się do p. Marioli lub p. Prezes – najpóźniej w piątki do godz. 16.00. P.S. Panowie chętnie spróbowali by innych Waszych specjałów, może sałatek, past, pasztetów, ciast itp itd. Gorąco zapraszamy!

Podobne posty

Twoja opinia