Prosimy o 1% podatku dla TRISO

Jeszcze tylko do 30 kwietnia można przekazać 1 % podatku dla naszego Stowarzyszenia.

To niezwykle proste! A dla nas bardzo ważne.

Rozliczając się z Urzędem Skarbowym wystarczy w odpowiedniej rubryce wpisać nasz nr KRS: 0000072761. Renciści i Emeryci, których rozlicza ZUS – wystarczy, że prześlą do właściwego Urzędu Skarbowego (lub do naszego stowarzyszenia) prosty druk PIT- OP, który załączamy poniżej. Można go pobrać, wydrukować, uzupełnić i wysłać. I gotowe.

A my będziemy bardzo wdzięczni za każdą wpłatę. Dzięki Państwa zrozumieniu i przekazaniu dla naszego Stowarzyszenia 1 % podatku – my możemy pomagać niepełnosprawnym dzieciom i spełniać ich marzenia. DZIĘKUJEMY!

Więcej praktycznych informacji można znaleźć na naszej stronie w zakładce: ” Wesprzyj nas” lub po tym linkiem: https://triso.eu/jeden-procent/

Podobne posty

Twoja opinia