Zapraszamy! – Męska sobota nr 29

Wiosna, wiosna, ach to ty! …

Przyjemne z pożytecznym! Zapraszamy w najbliższą sobotę, 26 marca już od godziny 9.00 na naszą budowę – remont „Centrum Aktywności i Rehabilitacji Dzieci z Zespołem Downa” . Każda para rąk ma znaczenie! Każda para rąk bardzo się przyda!

W ubiegłą sobotę, 19 marca do stałej ekipy – czyli Panów: Mariana, Piotra, Jerzego, Romana, Wiesława i Zbigniewa – dołączył p. Maciej. Bardzo się cieszymy i mile witamy! Zapraszamy kolejnych Panów. Nie musi być co tydzień, nie trzeba na wiele godzin. Wystarczy choćby jeden, dwa razy w miesiącu, nawet na 2-3 godziny. Trudno uwierzyć, by nie można było znaleźć, wygospodarować tych kilku godzin w całym miesiącu… Miłe Panie prosimy o zgłaszanie się do przygotowywania posiłków dla panów. Potrzeba ok 20 kanapek, mile widziane różne dodatki – ciasta, pączki, owoce, sałatki, zapiekanki itp. Chętnych prosimy o wcześniejsze zgłaszania (najpóźniej do czwartku wieczorem) do p. Marioli lub p. Prezes.

Zaplanowane na sobotę prace są następujące:

1. Prace murarskie w pomieszczeniu pod Tarasem. 

2. Odkopywanie, oczyszczanie i wykonanie ścian budynku

3. Prace glazurnicze w holu i na klatce schodowej

4. Szpachlowanie ścian klatki schodowej i miejsca osadzenia rur CO w ścianach.

5. Układanie podłóg winylowych na poddaszu

6. Udrożnienie przewodu wentylacyjnego pomieszczenia piwnicy

7. Fugowanie płytek gresowych na klatce schodowej

W sobotę, 19 marca kontynuowano wcześniej rozpoczęte prace. Korzystając z ciepłej, słonecznej pogody odkopywano fundamenty, zamurowano dodatkowe wejście do pomieszczenia pod tarasem oraz p. Jerzy poprawiał źle położone panele na parterze. O posiłek zatroszczyła się Pani Urszula – mama Jacka. Jak można dostrzec na zdjęciu – obok kanapek była też cała blaszka pysznego ciasta. Bardzo dziękujemy!

Podobne posty

Twoja opinia