Tydzień temu świętowaliśmy Urodziny naszej kochanej Emilki. Było bardzo wesoło, gwarno i miło. Tańczyliśmy i śpiewaliśmy, a nasze spotkanie umiliła swoją obecnością Pani Dyrektor Bożena M. Zrobiła nam nie lada niespodziankę i sprawiła sporo radości. Zatańczyła z nami „Wiosnę” , bawiła się, przywiozła nagrody dla tych, którzy brali udział w wiosennym konkursie „Domu Seniora”. Tuż przed wyjściem Pani Dyrektor – Szymon zaśpiewał i zadedykował Pani piosenkę pt. ;” Chodź, przytul, przebacz” z repertuaru Andrzeja Piasecznego. Dołączyliśmy do śpiewu wszyscy, a Pani Bożenie chyba bardzo się ta piosenka i wykonanie spodobało :-). Nam też było bardzo dobrze, zobaczcie, jak bardzo Panią Dyrektor kochamy, jak bardzo lubimy się do Niej przytulać i być blisko.

Całą zabawę prowadziła Pani Jola z pomocą Angeliki, którym bardzo, bardzo dziękujemy.

Dziękujemy też naszym wspaniałym Wolontariuszkom: Dianie i Emilii. Dobrze, że jesteście! No i oczywiście dziękujemy za poczęstunek, torty, owoce i inne pyszności.

A naszej Emilce – nieustająco życzymy wiele radości, fajnych koleżanek, zdrowia i udanych wyjazdów, tych wytchnieniowych i tych obozowych! Bądź radosna i uśmiechnięta, niech smutki omijają Cię dalekim łukiem i niech spełniają się wszystkie Twoje marzenia!

Podobne posty

Twoja opinia