Aż dwa razy ( a to jeszcze nie wszystko! 🙂 ) w sobotę, 12 lutego przyjeżdżał samochód dostawczy Fundacja Leroy Merlin z przeróżnymi artykułami i rzeczami do naszego domu. Ależ radość! Otrzymaliśmy całą paletę wylewki samopoziomującej, całą paletę – 30 sztuk ! krzeseł ogrodowych, panele podłogowe do kuchni, meble do świetlicy, kafelki do holu i wiele innych.
W sobotę, Wolontariusze Fundacji Leroy Merlin razem z 7 panami – Ojcami naszych dzieci – rozładowywali te dwa wielkie transporty. Pracy wiele, ale i radości co nie miara.

Bardzo się cieszymy i dziękujemy Fundacji Leroy Merlin, Pani Kierownik – Beacie Chrzanowskiej ze sklepu w Opolu i Pani Prezes Fundacji – Agnieszce Bolek za wybór naszego Stowarzyszenia i przyznanie nam grantu. W ramach grantu zostanie częściowo umeblowana świetlica, pracownia terapeutyczna, zakupione zostaną drzwi do obu toalet, umywalki z szafkami do gabinetów terapeutycznych, zlew z szafką do świetlicy, panele podłogowe do pomieszczeń warsztatów kulinarnych, klamki i zamki do wszystkich drzwi, kafle do holu. Wszystko zostanie zamontowane przez Wolontariuszy – z Fundacji Leroy Merlin i naszych – wspaniałych ojców, dziadków i wujków, którzy co sobotę przyjeżdżają na budowę.

Już teraz bardzo serdecznie dziękujemy Fundacji LEROY MERLIN za wszystko, co już otrzymaliśmy i za to, co jeszcze przed nami.

Państwa pomoc ma dla nas ogromne znaczenie. Dodaje wiary i nadziei, że to co robimy ma sens, że może jeszcze w tym roku uda się nam otworzyć Nasz DOM, na który już tak bardzo czekamy. Na który czekają nasze dzieci, młodzież i ich rodzice.

Dobrze, że jesteście!

Podobne posty

Twoja opinia