W sobotę, od godz. 9.00 czekamy na wszystkich Panów, którzy czują odpowiedzialność za powstające dla naszych dzieci – Centrum Aktywności i Rehabilitacji przy ul. Jagiellonów 53.

W ubiegłą sobotę, 5 lutego na budowie było 7 Panów, którym bardzo gorąco dziękujemy!

Panowie Wiesław, Piotr i Marian skończyli betonować posadzkę w pomieszczeniu pod tarasem, Panowie Konrad i Piotr S. – kafelkowali na klatce schodowej, pan Jerzy montował listwy przypodłogowe. Pan Zbigniew, jak zwykle – czuwał nad całością i wszystkiego doglądał. Panowie: Piotr, Marian, Jerzy i drugi Piotr – byli już kolejne 5 razy, więc otrzymali po 10 „talonów” na zajęcia dla dzieci. Dziękujemy i gratulujemy! Bardzo dziękujemy też panom Jerzemu i Zbigniewowi za przyjeżdżanie na budowę w tygodniu.

Na budowie był też obecny pan Marek Murawski, właściciel Firmy KLIMA-TECH z Opola, która dokończyła prace związane z klimatyzacją, dostarczyła i zamontowała klimatyzatory, w tym także jeden dodatkowy na poddaszu. W sobotę odbył się odbiór wykonanych prac oraz prezentacja zamontowanego sprzętu. Wszystko działa bez zastrzeżeń, a do klimatyzatorów mamy nawet aplikację na telefon. Dziękujemy za profesjonalne podejście do sprawy, za wykonanie prac zgodnie ze złożoną ofertą i podpisaną umową, za wyjątkowo szybki termin realizacji. Jeśli ktoś myśli o klimatyzacji w swoim domu, biurze, firmie – to polecamy firmę KlimaTech z Opola.

Dziękujemy też pani Ani, Mamie Natalki, za urozmaicenie budowlanego menu i przywiezienie całej góry świeżutkich i pysznych pączków. Drogiej Emilii – dziękujemy bardzo za po raz kolejny wydatną pomoc przy przygotowywaniu kanapek dla panów i zapraszamy kolejne panie i dziewczyny do przygotowania przekąsek w najbliższą sobotę, 12 lutego.

Plan prac na sobotę, 12 lutego przedstawiamy poniżej:

a. dopasowanie kolorów farb ( w pojemnikach na budowie ) do odpowiednich pomieszczeń.

c.       panele w salonie i na poddaszu  – montaż listew przypodłogowych, wykonanie dylatacji i progów.

d.       Prace glazurnicze : docinanie i mocowanie nowych cokołów na klatce schodowej.

e.       Montaż lamp ostrzegawczych w rejonie klimatyzatorów zewnętrznych

f.        Szpachlowanie ścian klatki schodowej

g.       Wyrównanie posadzki na parterze.

h. przygotowanie pomieszczenia na piętrze do montowania mebli oraz wymiany drzwi

Poniżej przedstawiamy kilka zdjęć z ubiegłej soboty i odbioru klimatyzatorów.

Poprzedni postNastępny post

Podobne posty

Twoja opinia