5 luty- zapraszamy na budowę!

Panowie! I znowu sobota! I znowu na Was czekamy! Na Was liczymy! Przyjedźcie! Będziemy na Was czekać już od godziny 9.00.

29 stycznia, tj w „21 Męską Sobotę” na naszej budowie było aż 8 Panów. Stała, dobra EKIPA. Bardzo im dziękujemy! I zapraszamy kolejnych Panów do dołączenia. Tworzy się naprawdę fajny, zgrany męski zespół.

Na dworze było w miarę ciepło, więc panowie: Wiesław, Piotr i Marian – betonowali posadzkę pod tarasem. A ta (posadzka) rosła w oczach. Pan Sebastian po mistrzowsku opracował „dziurę” w suficie, którą trzeba było wykonać, by zmieścił się przewidziany tam klimatyzator. No i się zmieścił. Zobaczcie sami, jak dobrze się wpasował. Pan Jerzy montował listwy przypodłogowe w największej naszej sali rehabilitacyjnej i choć robił to po raz pierwszy w życiu – wyszło idealnie. Panowie Piotr i Konrad układali cokoły na klatce schodowej. Pan Zbigniew zamontował aluminiowe listwy na półpiętrach, poprawił i zabezpieczył bloki przed wejściem i jak zwykle nad wszystkim czuwał i wszystkiego doglądał. Panowie! Bardzo Wam dziękujemy! I zapraszamy ponownie.

Tym razem nikt nie był głodny 😉 Bo kanapki z pyszną czosnkowo- serową pastą, specjał Ewy – przywiozła Pani Julia oraz całą wielką torbę, już po raz drugi, przygotowała Pani Ania- mama Natalki. Bardzo dziękujemy Paniom! I zapraszamy kolejne Panie do przygotowania kanapek lub czegoś innego wg uznania na najbliższą sobotę, 5 lutego, na godzinę ok. 10-11.00. Szczególnie gorąco zachęcamy panie, których panowie, nie mogą przybyć na budowę.

Mamy też dla Was jeszcze jedną dobrą wiadomość – w środę, 2 lutego kolejna firma skończyła swoje prace przewidziane w umowie. Tym razem są już zamontowane wszystkie klimatyzatory i dodatkowo dołożony jeszcze jeden na poddaszu.

No to najwyższy czas na przedstawienie zaplanowanych prac na najbliższą sobotę:

a.       Przygotowanie zaprawy cementowej i wykonanie warstwy ‘’ chudziaka” w pomieszczeniu pod tarasem.

b.       dopasowanie kolorów farb ( w pojemnikach na budowie ) do odpowiednich pomieszczeń.

c.       panele w salonie i na poddaszu  – montaż listew przypodłogowych, wykonanie dylatacji i progów.

d.       Prace glazurnicze : docinanie i mocowanie nowych cokołów na klatce schodowej.

e.       Montaż lamp ostrzegawczych w rejonie klimatyzatorów zewnętrznych

f.        Szpachlowanie ścian klatki schodowej

g.       Wyrównanie posadzki na parterze.

Serdecznie Panów zapraszamy !

A Was wszystkich, już tradycyjnie zapraszamy do mini kroniki fotograficznej z ubiegłej soboty i mijającego tygodnia.

Poprzedni postNastępny post

Podobne posty

Twoja opinia