W ostatnią niedzielę stycznia, już po raz szósty, odbył się Koncert Kolęd i Pastorałek w Teatrze EKOSTUDIO w Opolu. Wystąpili soliści TRISO, Chór Medicanto pod dyrekcją Pani prof. Elżbiety Willim i oczywiście Zespół Muzyczny TRISO pod kierunkiem Pani Anny Płaczek.

Koncert, tradycyjnie składał się z 4 części. Część pierwsza – to występ solistów, naszej młodzieży, która uczy się grać na różnych instrumentach: keyboardzie, flecie, gitarze. Po każdej zagranej kolędzie – cała sala wspólnie śpiewała wybraną kolędę. W drugiej części wysłuchaliśmy przepięknego koncertu w wykonaniu Chóru Medicanto. Trzecią część wypełniły kolędy i pastorałki zaśpiewane przez Zespół Muzyczny TRISO. A na czwartą część – zaprosiliśmy naszych gości na małą scenę teatru, by tam ugościć wszystkich własnoręcznie pieczonymi ciastami, kawą i herbatą.

Bardzo się cieszyliśmy, że dobie pandemii – udało się nam zorganizować Koncert, oraz że mimo wielu innych konkurencyjnych propozycji i bardzo wietrznej, zimowej pogody – nasi Goście dopisali. Bardzo im za to dziękujemy i bardzo to sobie cenimy. Dziękujemy, że już po raz VI Chór Medicanto przyjął nasze zaproszenie i uświetnił nasz Koncert Kolęd.

Tak naprawdę, to Koncert Kolęd w swoim zamierzeniu miał być swoistym naszym podziękowaniem dla wszystkich naszych Darczyńców, Sponsorów, Ludzi Dobrej Woli. I tak właśnie także i w tym roku było, bo na sali teatru EKOSTUDIO były osoby nam sprzyjające, życzliwe, dobre. Wszystkim bardzo dziękujemy za dobroć, wsparcie, pomoc.

Kochanym Mamom ze stowarzyszenia i pani dr Małgorzacie G. – dziękujemy za upieczone i pyszne ciasta, cudownym Wolontariuszom: Małgorzacie, Kseni i Bartoszowi – dziękujemy za pomoc organizacyjną, za serwowaną kawę, herbatę, ciasta. Panu Aleksandrowi – za nagranie, Pani Katarzynie – za zdjęcia.

Wszystkim nauczycielom i terapeutom za przygotowanie naszej młodzieży. Szczególne i gorące podziękowania ślemy dla Pani Anny Płaczek oraz Pani Jolanty i Małgorzaty.

A jeśli ktoś z Państwa nie był na naszym Koncercie, bo nie mógł, lub był gdzieś daleko 😉 – zapraszamy do obejrzenia obszernych fragmentów nagrania poniżej:

Wszystkich serdecznie zapraszamy do fotorelacji z koncertu:

Podobne posty

2 Komentarzy
 1. Emilia Łaba

  Było bardzo super super występ Eko Studio
  Było bardzo fajnie i super widownia i ludzie z dobrej woli i Darczyńców że Nas wspierają nasze Całe Stowarzyszenie TRISO 21

  1. Emilia Łaba

   Było bardzo super super występ Eko Studio
   Było bardzo fajnie i super widownia i ludzie z dobrej woli i Darczyńców i Sponsorów że Nas wspierają nasze Całe Stowarzyszenie TRISO 21

Twoja opinia