Przeżyjmy to jeszcze raz!

Choć za oknem zimno i śnieg – my z radością i wdzięcznością wspominamy nasze wakacyjne warsztaty. Mamy do tego dwa szczególne powody.

Po pierwsze – z całego serca dziękujemy Zarządowi Fundacji PGE za przyznanie nam darowizny w wysokości 19 tys zł. To dla nas bardzo wielka pomoc, bo całkowity koszt warsztatów to prawie 50 tys zł. Gdyby nie darowizna Fundacji PGE nie stać by nas było na zorganizowanie warsztatów dla młodzieży. A przecież nasza młodzież cały rok czeka na te dwa tygodnie spędzone razem i z wolontariuszami. Cieszymy się bardzo i jeszcze raz bardzo dziękujemy za zaufanie i udzielenie nam darowizny z przeznaczeniem na warsztaty. 

Po drugie – dotarł do nas film zrealizowany przez wolontariuszy i ks. Łukasza o naszej młodzieży i cudownym pobycie na warsztatach. Bardzo dziękujemy za pomysł, nagrania, montaż i realizację tego filmu. Fajnie w zimowe, ciemne i długie  wieczory powspominać i cieszyć się ze wspólnie spędzonych chwil.     

Jeszcze raz bardzo dziękujemy FUNDACJI PGE i wszystkim WOLONTARIUSZOM. Bez wsparcia Fundacji, bez obecności Wolontariuszy ( i ks. Łukasza, który był też wolontariuszem – wychowawcą ) – nasze warsztaty nie mogłyby się odbyć.

Podobne posty

1 Komentarz
  1. I co? Jak Wam się podoba filmik z obozu? Bo nam bardzo! Tyle uśmiechniętych twarzy, radosna piosenka na zakończenie i widać, że pogoda dopisała.
    Ciekawe, czy w 2022r też uda się nam zorganizować letnie warsztaty? A może ktoś ma pomysł, jakieś fajne, sprawdzone miejsce, gdzie moglibyśmy pojechać? To prosimy o podpowiedź.
    A póki co zapraszamy do obejrzenia filmu jeszcze raz 🙂

Twoja opinia