Udany występ i plany na styczeń 2022r.

Jak nam miło, gdy nas zapraszają…

W czwartek, 8 grudnia nasz muzyczny zespół został zaproszony do nowo powstającej Parafii pw. św. Jana Pawła II w Opolu, by koncertem pieśni Maryjnych uświetnić patronalne święto oo. Oblatów. Po wieczornej Mszy św. wystąpiliśmy z krótkim koncertem. Zostaliśmy niezwykle życzliwie przyjęci, zresztą jak zawsze 🙂 Owacje na stojąco i bisy. Na zakończenie nawet Ojciec Sławomir tańczył i śpiewał z nami. Było nam bardzo miło, choć ludzi w tymczasowej kaplicy nie było zbyt wiele. Cały nasz występ nagrywała TVP3 Opole. Możecie więc niewielki fragment zobaczyć tutaj https://opole.tvp.pl/57368814/kurier-opolski-wydanie-glowne-9-grudnia-2021– od 15.50 minuty, czyli ostatnia wiadomość w kurierze.

Dziękujemy za zaproszenie i serdeczne przyjęcie. Dziękujemy też p. Ani, p. Krzysztofowi, który akompaniamentował na keyboardzie, młodzieży i rodzicom, którzy w to ciemne, zimowe popołudnie poświęcili swój wolny czas i przyjechali do kaplicy. Niektórzy nawet ponad 70 km, jak niezmordowany Szymon i jego Mama.

Mamy już wstępny plan na kolędową trasę koncertową w styczniu 2022r.

Rodziców i młodzież z zespołu prosimy o zaplanowanie sobie czasu na wyjazdy i koncerty, a wszystkich Państwa zapraszamy na wspólne kolędowanie i podziwianie:-) Wybierzcie sobie miejsce i czas, gdzie będzie Wam najwygodniej, najbliżej. Można przyjść kilka razy, na kilka naszych koncertów:-) Wstęp zawsze jest wolny, a Wasza obecność mile widziana. Będzie nam bardzo miło gościć Państwa na naszych występach.

Poniżej wstępny plan, który oczywiście może jeszcze ulec zmianie, o czym natychmiast Państwa poinformujemy.

2 styczeń – niedziela – Olesno, Goła, Borki – w trakcie ustalania

9 styczeń – niedziela – Komprachcice, występ po Mszy św. o godz. 9.00 i 10.30

– Dębska Kuźnia, godz. 15.00 – razem z Orkiestrą Dętą z Chrząstowic

16 styczeń – niedziela – Kraków (!) , kościół oo. Dominikanów, oo. Franciszkanów – godziny jeszcze w trakcie ustalania

23 styczeń – niedziela – Jarnołtówek, Prudnik -godz. 17.00 – razem z Orkiestrą Dętą z Chrząstowic

30 styczeń – niedziela – OPOLE, teatr EKOSTUDIO -godz. 17.00

6 luty – niedziela – Winów razem z Orkiestrą Dętą z Chrząstowic

Podobne posty

Twoja opinia