„Męska sobota” – Zapraszamy!

20 listopada to sobota, kiedy znowu będziemy czekać na naszych wspaniałych mężczyzn. Przybywajcie już od godz. 9.00 . Wciąż jest jeszcze dużo prac, które możemy wykonać we własnym zakresie.

Bardzo dziękujemy Panom: Piotrowi i Marianowi za dokończenie prac od strony ulicy, ułożenie folii, zasypanie fundamentów. Panu Konradowi za ułożone kafelki w pomieszczeniu warsztatów kuchennych. Panu Jurkowi za pomoc, przygotowanie gruntu i kleju. Za posprzątanie niemal całego obiektu po zakończonych, sobotnich pracach. Panu Wieśkowi za skucie betonu i przygotowanie przejścia w drzwiach na poddaszu, by można było układać tam kafle. Panu Zbigniewowi – za czuwanie nad całością i usuwanie fug na poddaszu i schodach. Serdecznie dziękujemy!

Pani Prezes dziękujemy za troskę, by panowie mieli siły i głodni do domu nie wracali – za przywiezienie kanapek, kawy i słodkiego co nieco. Zachęcamy też inne panie, może te, których panowie nie mogą przyjeżdżać w soboty – by przygotowały ok. 20 kanapek i przywiozły ok. godz. 10-11 na budowę. Mile widziane także inne smakołyki, ciasta, drożdżówki. Chyba wszyscy wiemy, że zdecydowana większość panów lubi słodkie 🙂

Mamy też dla Was jeszcze inne dobre wiadomości. W dn. 11 i 12 listopada na stronie „Bazy konkurencyjności funduszy europejskich” – zostały ogłoszone przetargi na dostawę i montaż windy, na dokończenie klimatyzacji i wentylacji, wykonanie balustrad, dokończenie dachu. Zapraszamy do składania ofert.

Poniżej lista potrzebnych narzędzi i prac przewidzianych na najbliższą sobotę :

– oczyszczanie zdemontowanych bloczków betonowych z resztek zaprawy i tynku – młotki muraskie, okulary ochronne, rękawice

– skucie tynku na zawilgoconej ścianie w pomieszczeniu kotłowni

– klejenie styropianu i mocowanie folii kubełkowej na zaizolowanych w zeszłym tygodniu ścianach budynku.

– przygotowanie zejścia do pomieszczenia pod tarasem od strony krótkiego boku tarasu, poprzez oczyszczenie i pogłębienie.

– usunięcie warstwy ziemi z pomieszczenia spod tarasu.

– inwentaryzacja brakującej aparatury osprzętu elektrycznego ( gniazda, wyłączniki, lampy, kinkiety itd. )

– prace glazurnicze: usuwanie fug i silikonów, klejenie na podłodze w kuchni gresu technicznego.

– obróbka drzwi na poddaszu,

– podłogi winylowe na poddaszu : wykonanie dylatacji, montaż listew przypodłogowych

– regulacja drzwi wejściowych, okien i drzwi tarasowych.

Zapraszamy i czekamy! Im będzie nas więcej – tym szybciej będziemy mogli kończyć rozpoczęte prace. Tym szybciej będzie mogła wejść firma, by dokończyć resztę.

Gdyby któraś z Pań chciała przygotować posiłek dla panów (kanapki itp) – prosimy o kontakt z p. Prezes – w piątek, najpóźniej do godz. 19.00

A teraz już zapraszamy do fotograficznej relacji z ubiegłej soboty, 13 listopada.

Podobne posty

Twoja opinia