Św. Mikołaj już do nas jedzie!

Hej, ludzie! Czy słyszeliście?

Św. Mikołaj jest już w drodze i planuje odwiedzić nasze Stowarzyszenie w sobotę, 4 grudnia. Mówił, że bardzo się już cieszy na to spotkanie i wiezie wielkie sanie wypełnione po brzegi paczkami dla grzecznych dzieci i młodzieży.

Ma tylko jedno zmartwienie. Zupełnie nie wie, ile ma tych paczek przygotować.

Pomóżcie świętemu Mikołajowi i zgłaszajcie się na to spotkanie. Wystarczy, jak dacie znać pani Marioli w biurze lub sms pod nr tel. 500 611 595 – najpóźniej do końca przyszłego tygodnia, czyli 26 listopada. Nie zapomnijcie podać – ile paczek ma św. Mikołaj przygotować, ilu Was będzie. Dla Waszych znajomych i rodzeństwa – paczki też będą. Mikołaj prosił tylko, by przygotować wtedy po 10zł/paczkę – bo musi zamówić dodatkowe sanie 🙂

Zatem:

1. – Do 26.11. czekamy na zgłoszenia dzieci i młodzieży z Trisomią 21 oraz przyjaciół, znajomych, rodzeństwa.

2. – W sobotę, 4 grudnia na godz. 11.00 (nie spóźnijcie się !!!) zapraszamy na zabawę i spotkanie ze św. Mikołajem w świetlicy w Chrząstowicach, ul. Dworcowa1. Nie przynosimy własnych paczek – bo św. Mikołaj dla wszystkich przywiezie.

P.S. Już dziś zapraszamy dorosłych – rodziców, rodzeństwo, przyjaciół i znajomych na VI BAL Karnawałowy TRSIO, który odbędzie się w sobotę, 22 stycznia 2022. Zapisy – jak wyżej.

Podobne posty

Twoja opinia