„Męska sobota” – Zapraszamy!

Kolejna „Męska sobota” już w najbliższą sobotę, 13 listopada. Na mężczyzn czekamy jak zawsze, już od godz. 9.00.

Dziękujemy! Bardzo! Panom, którzy byli na budowie 6 listopada oraz tym wszystkim, którzy także w tygodniu przyjeżdżają, by dokończyć różne prace. We wtorek p. Józef – przygotowywał teren pod tarasem, a p. Wiesiek „uratował” pękniętą rurę w piwnicy. W poniedziałek p. Zbyszek spotkał się na budowie z p. Projektant i p. Strażakiem, w środę – na spotkanie przyjechał jeszcze p. Tomasz z firmy budowlanej. Dziś – p. Sebastian kończy obróbkę drzwi na poddaszu. DZIĘKUJEMY!

W sobotę – panowie Kondrad i Piotr kończyli jeszcze uzupełnianie płytek na klatce schodowej, p. Marian pracował przy fundamentach, p. Grzegorz – kopał pod tarasem, panowie: Józef, Jerzy i Wiesiek – czyścili, osuszali i czernili fundamenty przy wejściu. P. Sebastian z pomocą p. Jerzego – poprawiali drzwi na poddaszu.

W sobotę także trzech panów otrzymało po 10 „talonów” na zajęcia. To Tato: Michała, Ewy i Mai. Gratulujemy! i Dziękujemy! Bo to oznacza, że byliście już na budowie co najmniej 5 razy, lub kolejne 5 – jak tato i dziadek Mai.

W ub sobotę już po raz kolejny cudowna Pani przywiozła cały wielki stół kanapek, wielki termos kawy i innych pyszności. BARDZO DZIĘKUJEMY!

A oto lista przewidywanych prac na najbliższą sobotę! Gorąco Zapraszamy!

– oczyszczanie zdemontowanych bloczków betonowych z resztek zaprawy i tynku – młotki muraskie, okulary ochronne, rękawice

– klejenie styropianu i mocowanie folii kubełkowej na zaizolowanych w zeszłym tygodniu ścianach budynku.

– przygotowanie zejścia do pomieszczenia pod tarasem od strony krótkiego boku tarasu, poprzez oczyszczenie i pogłębienie.

– usunięcie warstwy ziemi z pomieszczenia spod tarasu.

– inwentaryzacja brakującej aparatury osprzętu elektrycznego ( gniazda, wyłączniki, lampy, kinkiety itd. )

– prace glazurnicze: usuwanie fug i silikonów, klejenie na podłodze w kuchni gresu technicznego.

– prace glazurnicze: usuwanie fug i silikonów, 

– obróbka drzwi na poddaszu,

– podłogi winylowe na poddaszu : wykonanie dylatacji, montaż listew przypodłogowych

– regulacja drzwi wejściowych, okien i drzwi tarasowych.

Tradycyjnie już zapraszamy do dokumentacji zdjęciowej z ubiegłej soboty.

Podobne posty

Twoja opinia